Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - APOSTOL 55 - 02-24-2016

Salutari tuturor colegilor !

Ma numesc Costica Apostol si sunt din Piatra Neamt . Rulotist cu acte in regula din 2012 . Am o rulota Chateau Cantara 908v din 1985
de care sunt tare mandru ! Iubesc rulotismul din toata inima si rulota este pentru mine ca si un membru al familiei.
Iubesc iesirile lungi in natura de preferat off camping (sunt proaspat pensionar) alaturi de prietenii rulotisti si nu numai.
Urmaresc cam tot ce inseamna rulote pe forumuri si m-am dotat dupa posibilitati cu cele necesare . Sunt constient ca niciodata nu o
sa le am pe toate.

Cu stima,
Costica Apostol
Mail Costica.Apostol55@gmail.com
Mobil 0728066403


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 02-24-2016

Bun venit la noi pe forum, orice nelamuriri, intrebari, ai avea cu privire la forum sau propuneri, sunt binevenite, le asteptam, de asemenea orice consideri interesant poti sa impartasesti cu noi!

De bine!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 02-24-2016

Bine ai venit pe forum Costica!
Sper sa te simti cat mai bine aici si poate chiar sa ne vedem la partidele de ruloteala.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Bogdan Ploiesteanu - 02-24-2016

Bine ai venit printre noi!


RE: Prezentarea noilor veniti! - NICU SI DANA M - 02-25-2016

NICU SI DANA.. DIN BARLAD ..PROASPAT PROPRIETARI DE RULOTA..


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 02-25-2016

Salut Nicu, salut Dana, bun venit pe forum, poti sa folosesti chatul, sa folosesti forumul, suntem aici sa va ajutam!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 02-25-2016

Bun venit Nicu si Dana!


RE: Prezentarea noilor veniti! - barsan.doru - 02-25-2016

Bine ati venit in comunitatea noastra. Bravo


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristian N. - 02-25-2016

"Bine ati venit"
Cu Rulota 01


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristian Ionita - 02-25-2016

Bun gasit!
Am incercat sa fiu cat mai exact si complet in informatiile din profil si semnatura pentru ca dumneavostra sa stiti cei cu mine. Cea mai importanta informatie de care aveti nevoie si nu este trecuta in profil este faptul ca sunt novice in cararea rulotei dupa mine. De campat si alte activitati necesare unui sejur in mijlocul naturii nici nu mai pomenesc. Cortul ma sperie numai cand il privesc impachetat iar tevile si tarusii imi dau dureri de cap cand ma gandesc ca trebuie sa le gasesc utilitatea. Este posibil sa va plictisesc cu multe intrebari despre ce am de facut cu rulota pe care am in semnatura. Am citit comentariile membrilor forumului si mi-au placut creindu-mi impresia ca intru intr-o comunitate serioasa. Fireste ca totul are o limita... Big Grin