Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 03-11-2016

(03-08-2016, 10:32 PM)Eugen David A scris: Eugen David ma numesc
Sa fie-ntr-un ceas bun!
Doamne ajuta!
Sa fie sa ne intalnim cu drag si placere ori pe unde vom umbla!

Eugen, ce ti-o fi trebuit atata ?


RE: Prezentarea noilor veniti! - tulbure dorel - 03-11-2016

salut, sunt trecut de 60 de ani si mi-am petrecut viata pe munte, pe jos, cu atv-ul , cu jeep-ul si am dormit in saci de dormit, in fan, in poduri de sura, in bonda, la stani si in rulota. Acum imi construiesc o casuta pe roti.Ne vom face urmatoarele concedii, cu sotia, in casuta noastra pe roti, in bazinul Vaii Draganului. Cam atat.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 03-12-2016

Salut Dorel, bun venit in comunitatea noastra. Am citit pe chat ce doresti sa faci, iti recomand sa deschizi un topic nou despre proiectul tau, iti garantez ca sunt cativa oameni aici care pot sa faca o rulota (si o autorulota) de la 0. Te vei bucura de ajutorul lor doar daca deschizi topicuri, caci asa, pe chat, e foarte greu sa iti spunem informatiile in cateva idei.

Frumoasa aventura ta, iti urez succes!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 03-12-2016

Bun venit Dorel. Succes în realizarea proiectului.


RE: Prezentarea noilor veniti! - tulbure dorel - 03-12-2016

(03-12-2016, 10:54 AM)Marius Rotaru A scris: Bun venit Dorel. Succes în realizarea proiectului.

multumesc astept sugestii in legatura cu confectionarea unui geam  la casa pe roti.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 03-12-2016

@tulbure dorel , te rog, deschide un topic aici pentru a primi toate sfaturile cerute, da cat mai multe detalii, pune cat mai multe intrebari, spune-ne ce ai, ce n-ai, ce vrei sa faci... etc...


RE: Prezentarea noilor veniti! - SORIN - 03-15-2016

Salut, eu sunt SORIN,am 49 ani, sunt din PLOIESTI, rulotist de ceva vreme,mai bine zis de o luna,am achizitionat  una buc rulota kip45TLB DIN 1991care sunt incintat de ia 90%.Riscul la mina a doua. Urmeaza sa pun si niste poze .
 



SORIN
tel. 0722969338


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristian N. - 03-15-2016

Bun venit la toata lumea Smile


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 03-15-2016

Bine ai venit Sorin in lumea noastra a rulotistilor. 
Rulota se va face incetul cu incetul. Important este sa fie intr-o stare care sa iti permita sa iesi cu ea si rectificarile le faci pe parcurs. 
Daca astepti sa remediezi totul risti sa pierzi macar o parte din sezon si asta este de neacceptat Big Grin
Nu ezita sa intrebi orice nelamurire ai!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Bogdan Ploiesteanu - 03-15-2016

Bine ai venit printre noi Sorin!