Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - Constantin - 03-28-2016

Buna ziua! Sunt posesor de rulota din 1990,am participat la intalniri organizate in tara, ale rulotistilor. Fac drumuri si in strainatate si am mai ajutat cate un coleg cu piese ce la noi in tara au pret dublu,cel putin.Daca va pot ajuta cu ceva (si sfaturi tehnice) ,nu ezitati sa ma intrebati.
Iubesc viata la rulota si fac iesiri dese in natura. Cu Rulota 02 Sa ne vedem sanatosi si plini de veselie! Drum bun!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 03-28-2016

Salut Constantin, ne bucura prezenta ta, daca vreunul dintre noi avem nevoie de ceva, vom apela la tine!

Bun venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 03-28-2016

Bun venit pe forum Constantin!

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 03-28-2016

Bun venit @Constantin ! Salut cu palaria


RE: Prezentarea noilor veniti! - Ilie Virgil - 04-05-2016

Buna ziua si bine v-am gasit ! Ma numesc Virgil , sunt din Urziceni , Ialomita ,  am o rulota de 4 ani si o folosesc exclusiv pe Litoral unde o aduc dupa 1 Mai si ramine acolo pina la finele lui septembrie . Camparea o fac la Navodari de anul trecut unde am gasit un loc minunat cu patroni de isprava , curat , linistiti si servicii bune .


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 04-05-2016

Bine ai venit @Ilie Virgil


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 04-05-2016

Bine ai venit Virgil.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 04-05-2016

Salut Virgil, bun venit. Stiu ca locurile bune nu se "dau", insa, daca ai placere, te astept cu o descriere a locatiei, cateva poze, doar asa putem sa promovam rulotismul "cum trebuie" in Romania!


RE: Prezentarea noilor veniti! - barsan.doru - 04-05-2016

Bine ati venit.

(03-28-2016, 05:35 PM)Constantin A scris: Buna ziua! Sunt posesor de rulota din 1990,am participat la intalniri organizate in tara, ale rulotistilor. Fac drumuri si in strainatate si am mai ajutat cate un coleg cu piese ce la noi in tara au pret dublu,cel putin.Daca va pot ajuta cu ceva (si sfaturi tehnice) ,nu ezitati sa ma intrebati.
Iubesc viata la rulota si fac iesiri dese in natura. Cu Rulota 02 Sa ne vedem sanatosi si plini de veselie! Drum bun!

Bine ai venit. Ma bucur ca mai apar rulotisti si din zona mea.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Ilie Virgil - 04-05-2016

(04-05-2016, 06:45 AM)Cristi A scris: Salut Virgil, bun venit. Stiu ca locurile bune nu se "dau", insa, daca ai placere, te astept cu o descriere a locatiei, cateva poze, doar asa putem sa promovam rulotismul "cum trebuie" in Romania!

Prietenilor se dau ... Si aici suntem cu totii prieteni . Sigur , nu e musai sa avem aceleasi gusturi . Este vorba de campingul "La mal Pirivoli" situat in Navodari . O locatie linistita , curata si suficient de bine dotata . Fiecare rulotist dispune de un spatiu de 10x10 m unde poate instala rulota , cortul acesteia si masina . Eu am ales varianta de a plati 1000 de euro pe intreg sezonul . Se adauga si curentul electric , dar pretul este acela de acasa . Au contoare si nu adauga la pret nimic in plus . Rulota poate fi conectata la apa curenta , au grupuri sanitare speciale pentru rulotisti care primesc o cheie spre folosinta . Apa este la vreo suta de metri de locul de campare . Dusurile lasau o leaca de dorit la capitolul presiune , dar sper ca anul asta sa fie remediata chestiunea . Important e ca patronii , o familie de machidoni de ai nostri , sunt prezenti permanent si sunt deosebit de saritori in a iti rezolva orice dorinta . Plaja este curata , iar marea anul trecut a fost de cristal . Au si o mica circiumioara , terasa unde poti servi de ale gurii proaspete din mare , scoici , pesti , la preturi acceptabile . PS Nu stiu cum sa trimit poze aici ...