Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - Marinescu Ion - 04-13-2016

Buna ziua Dragi Colegi,
Ma numesc Marinescu Ion, 39 ani, posesor de rulota (Swift Toscane 410, din 2002, varianta pentru Europa).
Unii dintre colegi ma cunosc de la diferite intalniri!
Pasionat de rulota, bicicleta, motocicleta, dans (Salsa) si nu in ultimul rand de barci (cu vele)!
Salut cu respect toti colegii! Salut cu palaria


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 04-13-2016

Salutari colegului @Marinescu Ion si familiei!

Bun venit in comunitatea noastra, sa ne vedem linistiti si cu pareri multe, oriunde ne-am intalni!


RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 04-13-2016

Bun venit !
Ma bucur ca in sfarsit ti-ai facut un pic de timp !


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marinescu Ion - 04-13-2016

Multumesc frumos pentru cuvintele frumoase de bun venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 04-13-2016

(04-13-2016, 03:20 PM)George A scris: Bun venit !
Ma bucur ca in sfarsit ti-ai facut un pic de timp !

Bun venit! Mă bucur că ne întâlnim și aici. Dar cel mai mult aștept ieșirile în natură la care 
să ne vedem.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Radu Budisteanu - 04-13-2016

Bun venit alaturi de noi @Marinescu Ion


RE: Prezentarea noilor veniti! - SERGHEIDIN - 04-15-2016

Bine v-am gasit .
        Am accesat forumul de ceva vreme dar am amanat prezentarea din anumite motive.Acum ma pot prezenta.
     Ma numesc Serghei Din,asa ma numesc asa ma prezint asa scrie in certificat ,pot aduce si probe.Prietenii ma striga  Serghei  sau BA,sau fratziware (ca tot a inebunit lumea).Dusmanii ma  abordeaza cu Domnul Serghei  sau Serghei cel CRUNT (e pe dracu ,glumesc ).

  Fost cortist,rulotist,cortist si in sfarsit iar rulotist ,iubesc natura,femeile,animalele si OAMENII buni.Beau ca tot omul ,mananc la fel (dar tot nu realizez cum reusesc sa cresc in greutate constant ,sa fie din cauza  cresterii muschilor de sub stratul de grasime ??!!)

   Am pe inventar o rulota Hobby ,veche (91),cu ceva urma de infiltratii (adica are) ,mici bube pe ici pe colo dar pregatita deja pentru echipajul de trei [sefa,Cleo (labradorita) si subsemnatul].Rulota dotata cu GENERATOR  de 65 db dar stati linistiti ca daca ies off ,ies ca sa fiu singur ,nu ma lipesc ca scaiul de alte rulote ca sa deranjez.Cine vine langa mine ,asta este ..ii ofer un prelungitor.

     Ce imi place sau nu imi place vedem pe parcurs,la fel cat de placut pot fi .Ofer si cer respect ,daca m-ai calcat pe coada a doua oara ,ti-ai luat-o  cu aceeasi moneda.Respect regulile unei comunitati atata timp si si comunitatea ofera acelasi lucru.Imi cer scuze cand gresesc  si cer acelasi lucru de la ceilalti.
     Ies cu placere in grup,  daca nu trebuie sa ascult manele la nesfarsit  si sa suport oameni care isi beau mintile.
     Ai nevoie de o cheie,o scula,un ceva,o mana de ajutor ,ma tavalesc cu tine prin noroi pe sub masina si rulota si nu te las la greu.

 Eu asta sunt ,frumos ,destept si MODEST.Ma acceptati sau nu asta este ,nu este suparare.Ramane sa ne dam buna ziua in continuare.


RE: Prezentarea noilor veniti! - barsan.doru - 04-15-2016

Bine ai venit Serghei!


RE: Prezentarea noilor veniti! - flavius ivan - 04-15-2016

super descrierea!
bine ai venit! Bravo


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 04-15-2016

Imi place prezentarea! In schimb,te rog sa prezinti "certificatul"! Unii sunt sceptici in privinta autenticitatii numelui; nu si aici...bine ai venit Serghei!

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk