Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 04-18-2016

Dom' lor,  bun venit !

Ati nimerit intr-un loc unde fiecare poate spune adevarul, pune umarul, critica sau sfatui; si cu totii ne asteptam s-o faceti cu maxima buna-credinta, ca si pana acum!

Care va's'zica, daca este buna credinta si decenta, totul este posibil !
Vorbele mai din urma sunt generale, si nu adresate in mod special ultimilor veniti, pe care ii urmaresc si apreciez de ceva vreme.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Silviu ASM - 04-19-2016

(01-27-2016, 05:04 PM)Emil A scris: Salut, eu sunt Emil, sunt din Bucuresti, rulotist de ceva vreme, rulotist ce a trecut si prin arsite vara cat si prin geruri iarna,
ceva ceva experienta am dobandit, asa ca daca aveti nevoie de informatii va ajut cu placere, in rest sa ne vedem sanatosi la un gratarel !!!

Salut, am vazut la tine o superba tersa pentru un cort Dorema. Cat a costat si de unde ai cumparat-o?


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 04-19-2016

Salut Silviu, acesta este un topic in care ne prezentam/salutam/etc.
Iti urez bun venit in comunitatea noastra!


RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 04-19-2016

Bun venit, Silviu !

ASM inseamna Area Sales Manager ?


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristian S. - 04-20-2016

Salutare tuturor!!!
Sunt din Timisoara,numele nu vi-l zic Tongue ,34 ani,o fetita de 4,5 ani + inca una "pe drum". Deci 3 pachete/luna... Big Grin Big Grin
Rulotist de putina vreme,putin peste un an.Detin o englezoaica din '92 pe care am plimbat-o la cateva intalniri anul trecut.
Sa ne vedem cu bine si impreuna sa experimentam cat mai multe atat in spatiul virtual cat si in cel natural!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 04-20-2016

Salut @Cristian S. Bine ai venit!  Salut cu palaria


RE: Prezentarea noilor veniti! - barsan.doru - 04-20-2016

Bine ati venit domnilor!


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 04-20-2016

Salut Cristi si bine ai venit!

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - Emil - 04-21-2016

(04-19-2016, 05:00 PM)Silviu ASM A scris:
(01-27-2016, 05:04 PM)Emil A scris: Salut, eu sunt Emil, sunt din Bucuresti, rulotist de ceva vreme, rulotist ce a trecut si prin arsite vara cat si prin geruri iarna,
ceva ceva experienta am dobandit, asa ca daca aveti nevoie de informatii va ajut cu placere, in rest sa ne vedem sanatosi la un gratarel !!!

Salut, am vazut la tine o superba tersa pentru un cort Dorema. Cat a costat si de unde ai cumparat-o?

Salut, am cumparat-o de pe olx de la un nene, si am dat 100 E pe ea, Stiu este mult, dar mi-am dorit foatre mult aceasta terasa, plus ca este aceeasi firma ca si cortul si acelasi stil si ele se imbina armonios la montaj.


RE: Prezentarea noilor veniti! - alexandru bulea - 04-23-2016

Buna ,numele meu este Bulea Alexandru am 31 de ani,sunt din Sibiu,casatorit fara copii deocamdata .Iubesc natura si imi place sa ies cu cortul si prietenii si familia. Vreau sa devin rulotist si vreau sa imi cumpar o rulota!!!
Sunt o fire activa,optimista si imi plac provocarile!