Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 04-27-2016

Salutari, bun venit. Prezinta-ne rulota, prezinta-ne ce vrei sa faci, iar daca ai nevoie de ajutor, nu ezita sa il ceri. Eu mai campez pe Valea Doftanei, dar mai sus, pe Valea Negrasului de fapt, cand trecem prin zona o sa te salut Smile


RE: Prezentarea noilor veniti! - Mihai D - 05-04-2016

Salutare,

Sunt Mihai Dumitru, din Bucuresti - Aparatorii Patriei, proaspat in ale rulotismului - prima iesire a fost de Paste la Cheia. Posed una bucata sotie, un baiat de 9 ani, rulota englezeaza mica - 3.8m si un Hyundai Santa Fe 4x4. 

Cu unii din voi ma cunosc si de pe alte forumuri, asa ca nu ne ramane decat sa ne revedem cat mai curand, iar pe toti ceilalti astept sa-i cunosc cu prima ocazie pe campiile patriei.

Toate cele bune!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 05-04-2016

Salutari @Mihai D 

Bun venit! Daca ai probleme, ai nevoie de sfaturi, etc... stii ce trebuie sa faci!

De bine!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 05-04-2016

Bun venit Mihai!
Si eu mi-as dori un astfel de raport intre MMA-ul masinii si al rulotei.  Cu Rulota 01
Numai bine si sper sa ne intalnim cat mai curand!  Salut cu palaria


RE: Prezentarea noilor veniti! - Mihai D - 05-04-2016

Multumesc baieti si toate cele bune!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Radu Ivanescu - 05-19-2016

Buna seara va spune Radu din Buzau cu 46 ani in spate,o sotie,doi copii frumosi si o rulota HOBBY  I Love Camp


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 05-19-2016

Salutari Radu din Buzau, grupul rulotstilor cu chef de vorba (asa ne laudam!) te saluta!

Simte-te ca acasa! Simte-te ca in camping!

De bine!


RE: Prezentarea noilor veniti! - barsan.doru - 05-19-2016

Bun venit printre noi!
Ai facut o alegere buna.
Aici esti intre prieteni.
I Love Camp


RE: Prezentarea noilor veniti! - Daniel constantinescu - 05-27-2016

Salut! Sunt din Bucuresti cu ajutorul vostru am achizitionat o rulota anul trecut  pe care am reusit sa o scot doar o data , la mare la Tuzla. Anul acesta nu cred ca am sa pot sa fac mai mult de o ieseala doua maxim...tot la mare, pentru ca imi fac o casa, anul trecut am ridicat-o la rosu, anul acesta sper sa ii fac interioarele si daca vrea Al de sus si o sa am si gaze, la iarna ne mutam in ea  Cool
Echipajul este format din : Daniel Constantinescu, Maria Isabela( 5 ani), si Cristina Laura( sefa de trib si sofer inrait) cu Logan 1.4GPL + Dethleffs RM2A masa proprie 650kg si MMA 1000kg
Bucuresti 0730096468


RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 05-28-2016

Ti-as spune "Bun Venit!", dar te invidiez prea mult.
Ai doua mari realizari care mie nu mi-au iesit, iar una nici ca-mi mai iese de aici inainte: cea cu soferul inrait !
Dar pot sa-ti urez mult succes !

Trimis de pe al meu SM-G901F folosind Tapatalk