Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - President - 06-07-2016

Salutare din nou,

Multumesc pentru mesajele de bun venit si pentru raspunsurile la intrebarile mele !
E incredibil cum se vand rulotele in periaoda asta. Eu sunt din Timisoara. Pe Timis nu prea gasesti, insa pe Judetul Arad tot apar rulote dar se dau in maxim 2 zile. Inca nu am reusit sa imi iau una dar tot caut, astept sa mai apara... Ideea e ca nu mai am rabdare, vreau sa devin "rulotist" cat mai repede. Va tin la curent cand o sa mi-o cumpar, o sa postez ceva poze.
Multumesc.


RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 06-08-2016

Salut din nou,

Cred ca faptul ca aparent "se dau" ca painea calda cred ca nu ar trebui sa te influenteze semnificativ in alegere.
Oferta inca e destula...  iar alegerea trebuie facuta cu atentie.

Parerea mea, care este Smile


RE: Prezentarea noilor veniti! - staminatorus - 06-16-2016

Salutare tuturor!

Prima mea rulotă am luat-o prin '99, dar am vândut-o acum ceva ani.

Recent am luat o Delta din 1997, cu 2 zone de dormit, baie cu wc, cort etc, care-i în curs de înmatriculare.

Pasiunile mele sunt câinii (posesor de Terranova), fotografia și fabricarea de moonshine.

Cheers!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 06-16-2016

Salutari si bun venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 06-17-2016

Bine ai venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Radu Ivanescu - 06-19-2016

Bun venit printre noi !


RE: Prezentarea noilor veniti! - adiciordas - 06-20-2016

(06-07-2016, 11:24 AM)President A scris: Salutare din nou,

Multumesc pentru mesajele de bun venit si pentru raspunsurile la intrebarile mele !
E incredibil cum se vand rulotele in periaoda asta. Eu sunt din Timisoara. Pe Timis nu prea gasesti, insa pe Judetul Arad tot apar rulote dar se dau in maxim 2 zile. Inca nu am reusit sa imi iau una dar tot caut, astept sa mai apara... Ideea e ca nu mai am rabdare, vreau sa devin "rulotist" cat mai repede. Va tin la curent cand o sa mi-o cumpar, o sa postez ceva poze.
Multumesc.

Salut@President vezi La Cluj acolo oferta este mai mare si mai variata,stiu ca e mai departe dar sunt seriosi nu tepari. Big Grin


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi Enachescu - 06-21-2016

Salutare tuturor!

Ma numesc Cristi Enachescu, sunt din Braila, iar din februarie 2016 rulotist cu acte in regula, fiind posesorul unei rulote Dethleffs Camper 510 an de fabricatie 2002. Pe o parte dintre dvs. i-am intalnit deja la prima mea iesire, la Fagaras (20-22 mai 2016). Echipajul meu este format din 4 membri: subsemnatul, sotia Andreea si cele 2 printese Cristina si Maria. Suntem iubitori de iesiri in natura si ne place sa cunoastem oameni si locuri noi, iar fenomenul rulotismului contribuie la realizarea acestor dorinte.
In speranta unor intalniri in viitorul apropiat, va doresc tuturor cat mai multe iesiri si toate cele bune!


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 06-21-2016

Bine ai venit!

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 06-21-2016

Salutari, bun venit pe forumul nostru!