Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 07-04-2016

Bun venit @costel gabriel ! Daca ai nevoie de ajutor doar intreaba.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristian Ionita - 07-04-2016

(07-04-2016, 04:27 PM)costel gabriel A scris: Salut!
 Ma numesc Gabi am 44 ani si  sunt din Galati . Sunt fericitul posesor a unei rulote Elddis Tornado XL,eu si familia preferam sa mergem off camping.Ma bucur ca v-am intanlit si doresc sa "culeg"cat mai multe sfaturi de la voi.
Toate cele bune !
Bun venit! Te asteptam cu drag la iesirile noastre in mijlocul naturii. Ai ceva poze cu rulota ta? Te rog pune-le la zona dedicata prezentarii rulotelor proprii...


RE: Prezentarea noilor veniti! - Victor.S - 07-05-2016

salutare stimati rulotisti
ma numesc Victor Sava rulotist din 2008 sunt adeptul iesirilor linistite cat si mai putin linistie (muzica dans spritz etc).


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 07-05-2016

Salut Victor, inseamna ca esti un rulotist cu experienta! Bun venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 07-05-2016

Bun venit @Victor.S !  Salut cu palaria
Poate ne povestesti pe unde obisnuiesti sa iesi, asa mai aflam locuri noi si poate reusim chiar sa ne intalnim. Mare placere mi-ar face sa stam la o vorba si una ( doua, trei .... ) Bere


RE: Prezentarea noilor veniti! - Victor.S - 07-05-2016

de obicei rulota o tin pe la Baicoi deci m-ar interesa iesiri nu prea departe de locatie, ca decat sa stau sa pierd timpul pe drum prefer sa il petrec placutcu gasca.Momentan o am la Bucuresti ca am fost la mare de Rusalii asa ca ...astept sa ne cunoastem.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 07-05-2016

Păcat ca nu ai rulota acasă, week-end ul ăsta mergeam cu gașca la Coțofeneşti


RE: Prezentarea noilor veniti! - George - 07-06-2016

Bun venit !

Sigur bem un spritz intr-o zi, langa niste hamsii pe care cica tu le faci cele mai bune Smile

Sau hai la turci... le pescuim direct


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristian N. - 07-07-2016

Bine ai venit.

Baicoi e destul de aproape de o locatie "Cotofenesti".
Probabil vrei ceva mai departe Tongue

Zi usoara.


RE: Prezentarea noilor veniti! - danyy72 - 07-11-2016

Salutare. 
Motocescu dan ma numesc sunt din Ramnicu Valcea, fericitul posesor al unei rulote marca AVONDALE, an de fabricatie 1991 in dotarea personala din 2015. Mentionez ca pana acum am colindat cu cortul si cu ruxacul, dar sanatatea nu-mi mai permite sa aventurez. De rulota trage o skoda octavia brek din 2002 cu gpl. Anul asta intentionez sa merg pe litoral si sa campez la MEDUZA in eforie nord, asa ca daca mai este cineva in perioada 16-22 august in zona, cu mare drag doresc sa ne vedem si sa mai i-mi spuneti si mie din tainele rulotelor.