Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 09-09-2016

Salutari! Nelu sau Viorel?

Bun venit in comunitatea noastra, daca esti inceptor iti recomand sa incepi in a citi ce s-a scris in zona pentru incepatori. Daca ai intrebari sau nelamuriri, suntem prin zona!


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 09-09-2016

Bine ai venit Nelu!

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 09-09-2016

Bun venit Nelu Viorel!


RE: Prezentarea noilor veniti! - NeluViorel Potroacă - 09-09-2016

(09-09-2016, 10:13 AM)Cristi A scris: Salutari! Nelu sau Viorel?

Bun venit in comunitatea noastra, daca esti inceptor iti recomand sa incepi in a citi ce s-a scris in zona pentru incepatori. Daca ai intrebari sau nelamuriri, suntem prin zona!

Mulțumesc,bun găsit!...Mulțumesc pentru primire!...
Nelu pt.prieteni/cunoscuți,oficial Viorel...(nu ştiu de unde până unde...aşa m-am pomenit...)

(09-09-2016, 10:24 AM)CornelRadulescu A scris: Bine ai venit Nelu!

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Mulțumesc,bun găsit!...

(09-09-2016, 10:43 AM)Marius Rotaru A scris: Bun venit Nelu Viorel!

Mulțumesc,bun găsit!...


RE: Prezentarea noilor veniti! - Sandita Gabriel - 09-15-2016

Salutare,
Sunt Gabi, am 37 ani si sunt din Bucuresti .


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 09-15-2016

Salutari! Bun venit! Salutari tuturor si sper sa ne vedem mai des pe la iesirile noastre!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 09-15-2016

Bun venit pe forum @Sandita Gabriel !
Ne cunoaștem de undeva?   Smile


RE: Prezentarea noilor veniti! - Tracia - 09-19-2016

Salutări! Numele meu este Gabriel Bugnar, am 50 de ani, sunt din București și m-am înregistrat cu numele ”Tracia” pentru că așa se va numi prima rulotă pe care vreau s-o fabric în România. Prima mea rulotă, însă, am avut-o în 2006 dar pasiunea o am dintotdeauna. Meseria mea nu are nimic în comun cu rulotele, nu sunt inginer, așa că sunt extrem de vulnerabil când spun ”vreau să fabric o rulotă” și sunt întrebat ”ce pregătire ai?”. Proiectul Tracia îl găsiți pe www.traciacaravan.ro . De la publicare și până acum am primit multe-multe mesaje, nu mă așteptam la un interes atât de mare. În fiecare zi, de dimineața până seara îmi spun de mai multe ori că nu voi reuși niciodată și de tot atâtea ori merg mai departe. Mă așteptam să fie greu dar încă mai cred că nu e imposibil. Pentru cine crede că o rulotă nu-i mare filosofie, o cutie pe roți... ei bine, acela se înșeală. Au fost momente în care am avut nevoie de un sfat dar nimeni nu a apărut după cum au fost și multe momente în care mulți colegi rulotiști m-au ajutat prin ideile/opiniile lor. Cred că rulotismul este în perioada de pionierat la noi, la fel și industria camping-urilor, cred că este un spațiu enorm de dezvoltare. Mă bucur că asemenea rulotiștilor din multe locuri ale lumii și rulotiștii români sunt, în cea mai mare măsură, oameni de o foarte bună calitate și mă bucur să văd cum, puțin câte puțin, se coagulează o comunitate ce are la baza bunul simț, într-o țară în care numărul mârlanilor este uriaș, raportat la populația totală. Spiritul rulotiștilor mă face să cred că nu e totul pierdut iar rulotismul face posibil ca oameni care simt și gândesc asemenea să se însoțească. Cunosc în amănunt statisticile ultimilor 15 ani și totul este într-o creștere exponențială dar sunteam abia la început. Îmi doresc să fabric rulota Tracia și tot mai mulți români s-o folosească iar comunitatea ruotiștilor să dobândească tot mai multă forță încât să impună sentimentul frumos și pozitiv al rulotismului în cât mai multe locuri de la noi.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 09-19-2016

Salut Gabriel! Bun venit in comunitatea noastra. Ca idee, desi ai pagina ta, daca vrei sa ai parte de o dezvoltare mai mare si de o promovare web mai buna iti recomand sa deschizi un topic si sa prezinti proiectul in el. Mult succes si sunt alaturi de tine!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Marius Rotaru - 09-19-2016

Bun venit Gabriel!
Succes în finalizarea proiectului și. .... poate într-o zi voi fi chiar clientul tău.