Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Prezentarea noilor veniti! - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Prezentare si reguli! (https://www.despre-rulote.ro/forum-3.html)
+--- Forum: Prezentarea (https://www.despre-rulote.ro/forum-4.html)
+--- Subiect: Prezentarea noilor veniti! (/thread-23.html)



RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 06-27-2017

Buna venit Mihai!

Trimis de pe al meu SM-T535 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - robert_moga - 06-29-2017

Salut,

Suntem Robert, Laura, Alexandra (13) si Emanuel (10).
Clatorim cu un camper Knaus Sport Traveler 550 pe un sasiu Fiat Ducato.
Bine v-am gasit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - barsan.doru - 06-30-2017

Bine ati venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 06-30-2017

Bine ati venit!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Alexandru - 07-02-2017

(01-27-2016, 03:58 PM)Cristi A scris: Va invit sa spuneti aci cateva cuvinte, ca nou veniti pe acest forum!

Va multumesc!

 Buna  ziua si bun gasit.Numele meu este Alexandru si am un Lord Musterland  Dominant  pe care il tractez cu un  Santa Fe din 2005.Sunt iubitor de natura si pescar infocat.Cunosc multe lucruri utile despre panouri fotovoltaice,eoliene si frigidere cu compresor la 12v/24v.Sa avem zile frumoase !!!!


RE: Prezentarea noilor veniti! - Cristi - 07-03-2017

Bun venit, @Alexandru . Te asteptam cu raspunsuri la intrebarile colegilor!

Te pricepi si sa repari frigiderele cu compresor?


RE: Prezentarea noilor veniti! - mihaicobzaru - 07-06-2017

(06-27-2017, 09:28 AM)Cristi A scris: Bine ai venit, Mihai! De unde esti?


Smile sunt din Bucuresti. mai precis din Pantelimon, orasul sau comuna limitrofa.


RE: Prezentarea noilor veniti! - Dan C. - 07-09-2017

Salutari tuturor.

   Imi pare rau, nu stiu daca mai stau. Aici scrie "comunitatea rulotistilora amatori", eu sunt profestionist.  Smile (sa incep cu o gluma). 
Oi fi eu profesionist Huh , dar incepator. Foarte incepator. 
Am mai cochetat cu rulote, (inchiriate... imprumutate), acum a devenit serioasa treaba.
Acum am achizitionat o autorulota integrala, pusa pe un fiat ducato, o batranca de 26 de ani, dar cu fundul mare, burta mare, tate mari... cat sa incapa o familie cu 3 copii si un catel, 2 mese ca sa aiba loc si copii sa-si faca lectiile, si parintii sa lucreze, dus separat ca sa nu incurcam pe unul care are alte nevoi, si am descoperit ca nu prea avem spatii de depozitare pe sub cele 4 canapele pentru ca sunt ocupate de rezervoare pt apa (ceea ce nu-i rau, noi vrem mult off camping). 

Acum mai cautam ceva panouri, acesorii, controller si sa purcedem la drum. 

O vom folosi ca stil de viata, nu doar pentru vacanta. De fapt, vacanta noastra este una luuunga (speram sa n-o terminam niciodata). 
 
Sa prezint si Familia:
Dan - 38
Cornelia - 35
Alexia - 6
Elisabeta - 6
Sofia - 2
Aiko - 3
Pana acum 2 ani am fost din Bucuresti (nascuti acolo), dar de 2 ani colindam prin tara si ne mutam cu chirie pe unde ne place. Gata cu chiria, acum platim impozite, asigurari, motorina, revizii... (bine ca-s mecanic).

Va imbratisez si sper sa ma primiti si pe mine in gasca asta frumoasa (am invatat deja multe de la voi, asaaa... ca spionul).

Dan.


RE: Prezentarea noilor veniti! - CornelRadulescu - 07-09-2017

Foerte indrazneata abordarea...cred ca mi-ar place si mie acest stil! Bun venit si vacanta nesfarsita!

Trimis de pe al meu SM-T535 folosind Tapatalk


RE: Prezentarea noilor veniti! - Florin Dinu - 07-09-2017

Interesant este cum reusiti sa va sustineti din stilul asta de viata. Dar cu siguranta asta nu e un subiect de discutie aici.
Este clar ca multi va invidiaza....

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk