Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Oferte pentru rulotisti in magazine - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Discutii cu si despre rulote! (https://www.despre-rulote.ro/forum-6.html)
+--- Forum: Oferte de nerefuzat! (https://www.despre-rulote.ro/forum-14.html)
+--- Subiect: Oferte pentru rulotisti in magazine (/thread-37.html)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Cristi - 06-13-2016

Tot la GearBest am gasit astazi acest multifunctional. Cost mic (3.88$), de data asta cu transport gratuit. De fiecare data cand am vrut sa-l cumpar, costa 50$ transportul, de data asta am avut noroc. 

De bine!


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Cristi - 06-23-2016

Im magazinele Kaufland, intre 22 si 28 Iunie veti gasi un cablu cu derulator la 25m la pretul de 64.99 Lei. Nu stiu care este grosimea firului, dar am sa ma duc sa vad exact!


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Cristi - 06-23-2016

Din pacate, oferta de mai sus e gresita, sunt preturile inversate cel de 10m cu cel de 25. @George daca te pricepi sa le faci scandal... vreau si eu 1 Smile


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - George - 06-23-2016

N-am timp... ca ar fi fost placerea mea. Oricum le sunt dator de vreo 3 saptamani cu un scandal...

Trimis de pe al meu SM-G901F folosind Tapatalk


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Cristi - 06-28-2016

Cine vrea, pentru la iarna, huse incalzite auto cu doar 2.99$/bucata. Din citite se pot folosi si pentru incalzirea buteliei rulotei in cazul in care a inghetat!


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Marius Rotaru - 06-28-2016

Pentru cine are nevoie / este interesat ...... eu am achizitionat acest tip de scaun de la Jisk. Acum se afla la reducere, 125 de la 199 RON. Vanzatorul zice ca ar rezista pana la 160Kg. Nu le-am folosit decat aprox. o ora, doua si dau senzatia de bine facut si solid.  Timpul va zice daca am dreptate.
Iar daca tot e topic de oferte cred ca mi se perimte si un exemplu de ASA NU:
[Imagine: Kf2DP6ql.jpg]

Scaun din Dedeman, folosit 30 de zile ( de la inceputul sezonului asta ). Panza s-a rarit ( aproape s-a rupt ), a iesit din cusaturi, suruburile s-au rupt. Din partea mea un mare NU. Atentie: exista scaune cu un design asemantor dar facute din materiale calitative care rezista ani intregi. E adevarat ca si pretul lor este altul ( cel mai probabil dublu - triplu ). Asta a costat putin sub 100 RON.


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - George - 06-28-2016

Scaunul de la Jysk exista din cand in cand si la Dedeman, la diverse preturi intre 105 si 125 lei.

Este cel din care am 2 exemplare ( functionale de 2 ani) si recent l-am luat pe al treilea (e drept ca nu e identic, dar seamana)

Atentie, este cel inchis la culoare, nu cel gri deschis la oferta de 99 lei sau similar.


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Marius Rotaru - 06-28-2016

@George habar nu am dacă scaunele de la Jisk și cel de la Dedeman sunt identice. Clar seamănă pana la confuzie ca aspect. La materiale și soluție constructivă nu știu. 
Pe același principiu ( că seamănă ) mi-am luat țeapă cu exemplul de "așa nu" de mai sus. 
Important este să fim mulțumiți de investiție.


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - George - 06-28-2016

Corect Smile

Trimis de pe al meu SM-G901F folosind Tapatalk


RE: Oferte pentru rulotisti in magazine - Cristi - 07-04-2016

La emag sunt cateva oferte pentru produsele de camping, utile pe la rulota!