Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Iesire la Iepuresi 31 Martie - 02 Aprilie - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Iesim cu rulota (https://www.despre-rulote.ro/forum-20.html)
+--- Forum: Intalniri rulotisti (https://www.despre-rulote.ro/forum-22.html)
+--- Subiect: Iesire la Iepuresi 31 Martie - 02 Aprilie (/thread-635.html)

Pagini: 1 2 3 4 5


Iesire la Iepuresi 31 Martie - 02 Aprilie - M lungu - 02-25-2017

Dragi colegi va propun o iesire de primavara la Iepuresti jud. Giurgiu in perioada 24-26 martie off camping.astept sa va anuntati prezenta pentru a lua legatura cu Dl Primar sa obtinem acceptul pentru a capa pe islazul lor in acea perioada.Facem si o partida de pescuit pe  Neajlov.


RE: Iesire la Iepuresi 24-26 martie - Emil - 02-26-2017

Cu multă nerăbdare am așteptat această inițiativă, cu bucurie ne gândim la această ieșire, dacă va fi soare sau macar nu va ploua la acea dată cu siguranță vom fi și noi prezenți la prima ieșire a anului la Iepurești.
Bună idee nea Marine sper sa fim cat mai multi la aceasta întâlnire!!


RE: Iesire la Iepuresi 24-26 martie - M lungu - 02-27-2017

Voi anunta data exacta cand va avea loc ieseala de la Iepuresti,sunt unii colegi care vor o alta data asa ca vom vedea in ce perioada vom iesi ,de iesit vom iesii sigur.


RE: Iesire la Iepuresi 24-26 martie - vlad - 02-27-2017

(02-27-2017, 10:13 AM)M lungu A scris: Voi anunta data exacta cand va avea loc ieseala de la Iepuresti,sunt unii colegi care vor o alta data asa ca vom vedea in ce perioada vom iesi ,de iesit vom iesii sigur.

Buna seara. Buna initiativa ,poate seusim sa ne revedem. Cu Rulota 01 
Cineva aici intreaba de  Crina..  Daca se stabileste o data clara si ne potrivim .Si mai ales daca este loc , noi spunem da ...
Cu respect.


RE: Iesire la Iepuresi 24-26 martie - M lungu - 03-06-2017

Dragi colegi s-a hotarat ,vom iesii in weked-ul 31 martie-02 aprilie, sunt anuntate pana acum 7 echipaje. vo rog sa va anuntati prezenta pentru a ne ocupa sa anuntam pe Dl.primar de prezenta noastra in zona.Daca este cineva interesat sa vina de joi , vin si eu tot de joi.Sa ne vedem cu bine.

Rectific ,sunt anuntate 14 echipaje.


RE: Iesire la Iepuresi 24-26 martie - SERGHEIDIN - 03-06-2017

Pai...zic si eu prezent dar am o  intrebare.Am un caine ,un labrador golden,fata,jucarie pentru copii,nu este violenta,sociabila cu alti caini.Are un singur defect...este cersetoare (mancau) .Posibile probleme? 

Daca ,considerati ca prezenta unui caine   nu este tocmai ,,cusher" va rog sa imi spuneti ca sa o las acasa (cu durere in suflet) .


RE: Iesire la Iepuresi 24-26 martie - Doru Negru - 03-07-2017

@ sergheidin - poti sa o iei linistit , este loc destul acolo sa alerge , sa isi experimenteze mirosul , si de ce nu cu acordul tau sa poata gusta din placerile gratarite ale vietii .


RE: Iesire la Iepuresi 31 Martie - 02 Aprilie - Cristi - 03-07-2017

Am promovat aceasta iesire pe facebook. Nu voi putea iesi la aceasta iesire, din pacate!


RE: Iesire la Iepuresi 31 Martie - 02 Aprilie - M lungu - 03-07-2017

@segheidin poti lua linistit catelusa nu cred ca deranjeaza pe cineva ,tarlaua este fff mare.


RE: Iesire la Iepuresi 31 Martie - 02 Aprilie - Doru Negru - 03-08-2017

Multumesc de invitatie nea Marine , dar nu facem si noi o lista cu cine vine ? Nu de alta , dar sa nu iasa cu strigaturi .....