Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
giorgioartAprindere piezoelectrica
#1
Buna dimineata, va rog sa ma ajutati cu o problema tehnica, frigiderul meu este un Electrolux 4280 cu aprindere electronica, cred ca modulul electronic este dus, la ccontact vine 12v dar mai departe nu face nimic, doresc sa pun o aprindere piezo manuala si poate are cineva una de vanzare, telefonul meu este 0726580942 si sunt in Bucuresti.
Raspuns
#2
Iti recomand schimbarea ei cu una originala, noua. Electrica sau manuala, dar mai bine electrica. Poti lua legatura cu @Mario , cu @e-1 ,  sau poti sa te interesezi la Motorhome sau Exis.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#3
Multumesc ptr raspuns, am scris celor doi colegi in speranta ca vor raspunde, si Exis si Motorhome au doar butonul...pe mine ma interesea in primul rand cablul, si asta are cam 1m lungime, am doua butoane de la doua centrale pe gaz Electrolux dar cablu este de 30cm.
Raspuns
#4
Cu siguranta ca exista piesa ta intr-un catalog Electrolux. 100%!!! Incearca sa vorbesti cu cei care aduc piese, sigur iti pot comanda piesa de care ai nevoie, nu mai adapta altceva!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)