Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiReparatii rulote in Ploiesti si imprejurimi
#1
Nu poate decat sa ma bucure faptul ca am descoperit o persoana care sa repare rulote la un pret decent, facand o treaba nemaipomenita.

Numele lui este Catalin, raspunde la numarul de telefon 0732 908 516 si repara rulote!

Doresc sa-l promovez pe Catalin pentru ca a facut treaba buna la lucrarile pe care le-am avut eu la rulota: scoaterea geamurilor de pe fata si montarea unei table, montare usa de vizitare, reparatii mici infiltratii, montare roll-onuri (cu tot cu schimbare plasa de tantari si perdea anti-solara, o treaba extrem de migaloasa), si altele...

Ceea ce m-a incantat insa la Catalin a fost faptul ca a lucrat la mine acasa, nemaifiind nevoie sa ma deplasez cu rulota, sa o scot de la iernat, sa o pun pe masina, sa ii cumpar asigurari si restul.

Am vorbit cu el si mi-a zis ca se poate deplasa la domiciliul clientului in Ploiesti si imprejurimi, pe o raza de 60-80km, bineinteles daca se merita sau daca puteti oferi transportul.

Pe langa lucrarile facute la mine, mai avem cativa colegi care au beneficiat de lucrarile sale, ii astept cu cateva review-uri.

 
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Like de la 2 utilizatori
  • Florin Smolnicki, Romeo_tgv
Raspuns
#2
Si... a iesit cineva cu review-uri... sau esti singuirul multumit ?

Ca am si eu cate ceva de facut, marunte dar multe...
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns
#3
@ Cristian, dă un link ceva de FB. În afară de nr de tel, cum mai poate fi contactat Cătălin?
Concret, ce repară la rulote? Dă cât mai multe detalii, exemple. Poate îl deranjez și eu cu o întrebare.
Raspuns
#4
Florin, omul repara rulote, nu sta pe Facebook, sau pe forum, si sunt aproape convins ca nu iti poate da detalii asa telefonic. Daca ai probleme de rezolvat, expune-le pe forum si incercam sa le dezbatem, sau sa le rezolvam.

De reparat repara orice, eu am facut cu el diverse lucrari, am schimbat partea din fata, geamurile, asa cum am detaliat, am eliminat mufa de apa, am lazurat podeaua, am facut usa de vizitare, am facut cuptorul de gaz, sunt multe lucrarile facute de catre mine cu el, si nu sunt singurul rulotist din zona care a apelat la el si s-a declarat satisfacut!

Tu fiind de foarte departe in raport cu noi, e tare complicat sa te ajute, iar la sfaturi... mai greu!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns
#5
Salut,
Am si eu o problema cu un boiler Truma, incalzeste apa doar pe electric, pe gaz nu merge, stie cineva un service, ceva prin zona Bucuresti?

Multumesc
Mako
Tel:+40722551490
E-mail:catalinmacovei@yahoo.com
Raspuns
#6
Utila informatia.
Raspuns
#7
CORDA CAMPERS - Service Rulote si Autorulote - 0722120120 / 0722577775
Diagnoza computerizata la Truma, Webasto, Eberspächer. Reparatii placi electronice, piese originale.
Munca ne fură timpul, banii ne fură mintea...
[-] Pentru aceasta postare, e-1 a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)