Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SERGHEIDINRezervor apa gri camper
#6
Ionut,intrebam asta in eventualitatea in care  plec iarna spre tarile calde si pe drum eu chiar folosesc apa pt spalat.Adevarat ,ca fiind roman ,sigur ma descurc civilizat cu golirea rezervorului ca doar este apa  curata ca nu spal covoare.
In alta ordine de idei ,ai dreptate ,chiar nu are rost sa complic lucrurile.Cu cat mai simplu cu atat mai sigur.

Florin,nu mi-am luat camper si nici nu imi voi lua .Am descoperit cu ajutorul unui prieten ca un camper clasic imi este foarte mic ...Am ramas la VAN.Sunt in cautari ,balansez intre un van de 3.6 m util si un maxi .Avantaje si dezavantaje.Am gasit ceva la 4-5 ani vechime si 500_600 mii km  care imi par mult mai ok fata de vanurile din 2010 si 180 mii km  (culmea ca exista prosti care cumpara asa ceva  diind convinsi ca au facut o afacere) .Un van intretinut duce peste milionul de km fara probleme.
  Sper sa mi-l aduca Mos Craciun...si sa incep transformarea.Pana atunci ,desenez,masor...trasez pe jos cu creta si ma tavalesc prin curte sub ochii nevestei care abia de curand a inteles mecanismul si a concluzionat : ,,ma ,da tu chiar nu esti nebun" ...
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586
[-] Pentru aceasta postare, SERGHEIDIN a primit Like de la 2 utilizatori
  • Cristi, Florin Smolnicki
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Rezervor apa gri camper - de SERGHEIDIN - 08-21-2020, 07:43 AM
RE: Rezervor apa gri camper - de Ciprian Rosca - 08-22-2020, 03:59 PM
RE: Rezervor apa gri camper - de SERGHEIDIN - 08-23-2020, 09:37 AM
RE: Rezervor apa gri camper - de e-1 - 08-24-2020, 08:15 AM
RE: Rezervor apa gri camper - de Florin Smolnicki - 08-24-2020, 10:26 AM
RE: Rezervor apa gri camper - de SERGHEIDIN - 08-24-2020, 02:27 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)