Punctajul Subiectului:
  • 2 Vot(uri) - 4.5 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiPrezentarea noilor veniti!
Bun venit, Vlad!
Mergi incet, si-ajungi departe!!! Asa spune Gogu (adica eu Tongue  )
+79065711430 RU / 0766811555 RO Viber /whatsapp
Raspuns
Ziua BUna ,
Io is Riciu KAROL si am venit sa iau o rolota pintru la oi, nu am scola si un niepot a gasit saitul aista , am nevoie de o tara de ajutor de la cineva care are asse ceva  , so dus niepotu aista sa faca cateva poze . No multam fain.
[-] Pentru aceasta postare, Riciu.K a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • barsan.doru
Raspuns
(Ultima modificare: 02-15-2016, 10:47 AM de catre: barsan.doru.) -->
Esti pe bune?  Smile

Bine ai venit!

dorubarsan@yahoo.com
Raspuns
Asteptam poze! I-am activat contul, sa vedem!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
Vă salut colegilor! Sunt Liviu, rulotist de mai bine de 6 ani. Sunt din Craiova, căsătorit, gemeni de 11 ani. Ne place mult natura, ieșim off la munte, dar la mare preferăm campingul. Să ne vedem cu bine în drumeții și vânt din spate!
Raspuns
Bun venit Liviu! Așteptăm să ne împărtășești dîn experientele tale!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
Bine ai venit @Liviu !
Sper sa te acomodezi cat mai repede cu forumul si sa fii cat mai activ aici. Numai asa putem sa ne informam si sa ne marim bagajul de informatii despre domeniu.
Si, evident, sper sa ne intalnim!
mariusi_rotaru@yahoo.com
Skoda Octavia Scout + Hobby 460 UFe
Raspuns
Bine ai venit.

dorubarsan@yahoo.com
Raspuns
Bine ai venit printre noi Liviu!
"O vorba-n plus si-un dinte-n minus."
Raspuns
Buna seara! Numele meu este Sorin si impreuna cu sotia Lucia si catelul Sam,rulotim de vreo 3 ani! Cu o parte dintre voi ma cunosc personal iar pe ceilalti va stiu de pe alte forumuri! Ma bucur sa fac parte din comunitatea voastra,sa invat de la voi si sa va impartasesc si eu din cunostintele mele! Cu speranta ca ne vom intalni in iesirile ce le vom face,va doresc drumuri bune!
[-] Pentru aceasta postare, Sorin Draniceanu a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • George
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 3 Vizitator(i)
STS Service