Punctajul Subiectului:
  • 2 Vot(uri) - 4.5 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiPrezentarea noilor veniti!
Bun venit. Sper sa te simti bine aici, orice ai avea nevoie, intreaba pe forum/chat. Incearca mai degraba pe forum, pe chat nu suntem mereu.

Sper sa te simti ca intr-o comunitate aici, si orice probleme ai avea, impreuna le vom rezolva!!!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
Buna dimineata , Sorin Sibiceanu este numele meu, sant rulotist din 2008 si trag un TEC Weltblummer 92 cu un logan 1.4 si un subaru forester 2.0. Ma bucur ca a mai aparut un forum despre si cu ruloristi si abia astept sa facem o intalnire.
Ai doresc succes colegului nostru Cristi pentru initiativa de a face un nou forum..
[-] Pentru aceasta postare, Sorin.sibiceanu a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Emil
Raspuns
(Ultima modificare: 02-26-2016, 08:49 AM de catre: Marius Rotaru.) -->
Salut @Sorin.sibiceanu , Salut cu palaria
Ma bucur ca ne intalnim si aici. Sper sa te simti cat mai bine aici si desigur sa ne intalnim la cat mai multe partide de ruloteala. I Love Camp
mariusi_rotaru@yahoo.com
Skoda Octavia Scout + Hobby 460 UFe
Raspuns
Salut Sorin, bun venit si in ograda noastra! Sa ne vedem voiosi oriunde ne intalnim!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
Bun venit @Sorin.sibiceanu Cu Carnatul
Mergi incet, si-ajungi departe!!! Asa spune Gogu (adica eu Tongue  )
+79065711430 RU / 0766811555 RO Viber /whatsapp
Raspuns
Welcome in Paradise!
Rolleyes

dorubarsan@yahoo.com
Raspuns
(Ultima modificare: 02-26-2016, 01:17 PM de catre: Emil.) -->
(02-26-2016, 07:48 AM)Sorin.sibiceanu A scris: Buna dimineata , Sorin Sibiceanu este numele meu, sant rulotist din 2008 si trag un TEC Weltblummer 92 cu un logan 1.4 si un subaru forester 2.0. Ma bucur ca a mai aparut un forum despre si cu ruloristi si abia astept sa facem o intalnire.
Ai doresc succes colegului nostru Cristi pentru initiativa de a face un nou forum..
Bun venit Sorine !!! Smile

(02-25-2016, 09:17 PM)Cristian Ionita A scris: Bun gasit!
Cortul ma sperie numai cand il privesc impachetat iar tevile si tarusii imi dau dureri de cap cand ma gandesc ca trebuie sa le gasesc utilitatea.
Bun venit Cristian !!!
Special pentru cei mai noi in ale rulotismului am facut un topic despre corturi, ca sa-ti mai treaca sperietura urmareste prezentarile video. Smile
http://www.despre-rulote.ro/Discutie-Des...-de-montaj
Emil  0745025700
Bucuresti, Berceni
[-] Pentru aceasta postare, Emil a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Cristian Ionita
Raspuns
Salutări tuturor,

Ma numesc Dan Achim, sunt din Chisineu Cris, si sunt mandrul posesor al unui Hobby 495 tras de Passat 1.9tdi.

Îmi face o deosebita placere sa citesc posturile domniilor voastre, pe care le gasesc o sursa buna de informatii si noutăți.

Drumuri bune.
Dan


Send form Samsung using Tapatalk.
Raspuns
Salut. Bun venit pe forum. Dacă ai nelămuriri nu ezita sa le împărtășești.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
(02-26-2016, 08:45 PM)Cristi A scris: Salut. Bun venit pe forum. Dacă ai nelămuriri nu ezita sa le împărtășești.
Multumesc, bine v-am gasit!

Send form Samsung using Tapatalk.
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 11 Vizitator(i)
STS Service