Punctajul Subiectului:
  • 2 Vot(uri) - 4.5 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiPrezentarea noilor veniti!
Salutare 
Tocmai de o săptămâna m-am scăpat de ceva bani! Am luat o rulota Dethleffs CGo 495 Qsr noua din Germania. 
Vreau sa mulțumesc forumului pt informațiile care le postați și in special lui CRISTI ONE MINUTE cu care presimt ca voi fi un bun prieten! Ma consiliat in toate întrebările care i le-am pus acum pot sa dau sfaturi din putina mea experiența 
Ersilian
Raspuns
Salut, am 36 si sunt din Ploiesti, deocamdata nu am o rulota dar as vrea sa imi cumpar cat de curand, ( daca RAR ar fi mai operativ si nu ar trebui sa astept 2 luni pentru  o verificare ( nu neaparat identificare)... probabil ca acum aveam o rulota Sad... )  de fapt deasta sunt pe aici sa ma interesez ce si cum ...care e treaba cu englezoaicele astea... par convenabile insa cu probleme si in special cu actele ( pe care nu le au) si pana iti vine randu la RAR sa afli daca ti-o opresc acolo sau te trimit cu ea acasa cu CIV sau fara ...in fine ....as vrea sa trag de ea cu un Subaru Outback... cred ca se preteaza si nu vor fi probleme ... si daca tot veni vorba ... am sa intreb si aici daca este cineva in Ploiesti care poate sa monteze carlig la masinutza mea.
Raspuns
Bine ai venit.
Daca ai nelamuriri si intrebari poti deschide topice separate pentru fiecare dintre ele.
PS. Aici sunt cativa ploiesteni care te pot sfatui


[url=http://www.despre-rulote.ro/Categorie-Pagina-incepatorului][/url]

dorubarsan@yahoo.com
Raspuns
Salutare, si mercic de primire si de sfat.  

Am sa deschid un topic cred referitor la posibilitatea verificarii rulotelor englezesti ( fara acte ) inainte de achizitie. 

Multumesc oricum !
[url=http://www.despre-rulote.ro/Categorie-Pagina-incepatorului][/url]
Raspuns
Salutare la toata lumea....Marius ma numesc,am 42 de ani ,sunt din Bucuresti ,rulotist de ceva vreme,unde am schimbat mai multe rulote ,dupa bunul plac, Wink imi place natura ,imi plac iesirile cu rulota ,cu prietenii.
Detin o rulota recent achizitionata,inca nu am reusit sa-i fac inaugurarea Smile ,sper sa ne cunoastem si sa ne intilnim la cat mai multe iesiri Bere
Raspuns
Bun venit !
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns
Bine ai venit
Raspuns
Multumesc pt primire ,cu prima ocazie dau o bere rece Salut cu palaria
Raspuns
Asta asteptam Wink

Trimis de pe al meu SM-G901F folosind Tapatalk
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns
Asa mai merge! Bun venit Marius!

Trimis de pe al meu SM-T535 folosind Tapatalk
cornelradulescu80@gmail.com
Seat Cordoba & Burstner
Tel: 0745 166 833
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 7 Vizitator(i)