Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiPaste la Amara - cu ClubRV
#8
Citat:Aveti atasat aici regulamentul de campare si respectiv programul de activitati .
Pt. inscrieri diverse astept mail sau sms , eventual telefon.

Observatie: cei care se inscriu la excursii sau inviere ( transport autocar ) vor plati din timp ( la rezervare ) si nu vor primii banii inapoi daca renunta din diverse motive , inclusiv meteo... pt. ca voi semna un contract cu firma de transport - factura se achita , n-am incotro. Daca suntem prea putini anulez de la inceput ( vineri ) , adica daca nu primesc solicitari si nu ma contactati . Asa am stabilit cu dl. Nedelcu director firma transportator persoane autorizat , din autogara Slobozia. Am rezervat autocar 50 pers Setra- Mercedes pt. transport la Catedrala la înviere si pt. excursie luni de dimineata.

Mai jos aveti textul , iar pt cei ce vor sa printeze si doc. atasat .
La fata locului, daca n-aveti posibilitate de printare acasa, va da la sosire un exemplar , unul din membrii CD care va intampina.

Alte observatii : Pt. toti participantii la intalnire pescuitul va fi gratuit ( netaxabil ) .
Incercati sa ajutati si dvs. la buna desfasurare a intalnirii, pt ca la final se va semna un contract de parteneriat cu Perla Amara Camping pt mentinerea permanenta a tarifului cu discount special obtinut / negociat pt. Asociatia ClubRV. (membrii cotizanti / posesori de legitimatie ClubRV- F.I.C.C. valabila )




Bun venit la întalnirea anuala de Paste ClubRV 2016 , organizata la
Camping Perla Amara – Slobozia !
Regulament de campare, organzare si activitati ( pe verso )

Conducerea Asociatiei ClubRV-RO , prin prezența membrilor CD la intalnire , va doreste ”un Paste fericit ” alaturi de familie si de colegii din aceasta cominitate de rulotisti !
Pe parcursul celor 4-5 zile petrecute la camping Perla Amara , vom incerca sa ne organizam cat mai bine , fapt pt care va rugam sa respectati cateva recomandari / reguli de baza .
1. Nu folositi aparate electrice pt. incalzirea rulotei si nici alti consumatori peste 500W pt. evitarea problemelor de natura electrica sau deconectarea dvs. de la reteaua elctrica !
2. Imediat dupa campare, va rugam scoateti autoturismul afara la parcarea dinspre sosea, sau la parcarea laterala , fara exceptie !
3. Respectati linistea dimineata pana in h 9 si respectiv seara dupa h 22, iar in celelalte intervale orare, incercati sa nu va deranjati vecinii cu muzica la volum exagerat sau alte zgomote !
4. Va rugam respectati orele de intalnire daca v-ati inscris la activitatile comune , excursiile cu autocarul sau la masa festiva … (atentie- este necesae sa faceti o rezervare / inscriere ) !
5. Goliti caseta W.C. a RV-ului dvs. numai la gura de canal aflata pe platoul central de beton , va rugam insistent , sa n-o goliti la toaleta /WC !
6. Incercati sa ajutati / implicati si dvs. in realizarea celor propuse pe forum ! Membrii asociati ClubRV in special , sunt rugati sa-i integreze in grup pe cei mai noi si sa-i informeze sau sa-i ajute pe cei care n-au mai participat la intalniri commune pana acum.
7. Pt. confortul membrilor cotizanti ai Asociatiei ClubRV-RO , va exista o casuta cu toaleta si dus inchiriata pt. evitarea aglomeratiei de la grupurile sanitare comune din camping.
Puteti sa solicitati cheia , organizatorilor ClubRV .
8. Camparea se face numai intre h 8-22 . Puteti sosi la orice h , insa masinile si rulotele se manevreaza in camping numai la ore decente , inclusiv la plecare…
9. Adresati-va organiztorilor in caz ca aveti o problema , mai exact conducerii ClubRV !
Tel. Ciprian Lupu 0722 227 048 , Ciprian Rosca 0741 015 477
Tel. Ciocan Marian 0765 255 511 Grosu Viorel 0766 223 301 Geta Gh.0722 721 097
Toate activitatile propuse sunt optionale -masa festiva , excursii , concursuri , insa necesita inscriere din timp.
Pt. orice nelamurire /rezervare / sugestie fata de organizare si program activitati sau rezervari trimiteti mail la adresa lupucipriann@yahoo.com sau sunati / trimiteti sms. la nr. de tel 0722 227 048 .



Organizare activitati

Joi 28 apr - Sosirea primilor participanti , instalare tabara RV , predare casute…
Vineri 29 apr – h 18 discutii si organizare in zona terasei campingului, inscrieri , rezervari la masa festiva si la excursiile cu autocarul , incasari cotizatii ClubRV
Sambata 30 apr-h 11 concurs de pescuit pt. copii si adulti – 3h – premiile sunt oferite de ClubRV-RO
- h17 circuit in zona cu bicicletele – adulti si copii - 1h in Amara Bai
În camping se pot desfasura alte activitati pt. copii coordonate de unul din partinti (voluntar).
- h 19 discutii la un pahar /o gustare – adunam mese in zona centrala de acces, pe asfalt, sau daca nu permite vremea, ne mutam la terasa… fiecare aduce ce vrea , servim de toate de la toti …
dl. Victor ( gazda ) este dotat inclusiv cu dozator de bere.
-h 23 participare la inviere individual sau in grup . Avem rezervat si un autocar Setra Mercedes ( plecare h.23 spre Catedrala Episcopala Slobozia – retur spre camping 00:30 ) tarif 15 ron adult, sau 10 ron copil in limita a max 50 locuri disponibile. Rezervari / Ciprian tel. 0722 227 048
Duminica 1 mai h 11- concurs copii , orientare pe harta si cautare de oua ( in camping )
Organizator / inscrieri. lista Geta Gheorghe Tel 0722 721 097 . Se vor oferi diplome si premii.
-h 14 Masa festiva ClubRV de Paste participare optionala 50 ron adult, 25 ron copil rezervari Ciprian 0722.227048 in limita a 80 locuri. Avem rezervata terasa campingului si se vor servi preparate de porc si respectiv pui : gustare , tochitura haiduceasca , salata ,mamaliga , desert , cafea , apa , suc . Ne putem aduce si bauturi la masa. Pot ocupa loc numai cei care au platit/ rezervat din timp ( vin-samb)
- h 15- Lansare Revista ”ClubRV Rulotisti din Romania ” – fiecare memrbu inscris/ cotizant in Asociatia ClubRV , va primi un exemplar. Pt. inscrieri si centralizare lista sau cotizatii, va adresati catre Viorel Grosu 0766223 301 si respectiv Ciprian Rosca 0741015 477
- h16 – anuntare castigatori concursuri /premii /diplome
- h17- Tombola ClubRV la care va puteti inscrie din timp cu orice obiect ambalat in schimbul caruia , prin tragere la sorti, veti primi altul adus tot de un rulotist participant la tombola .
Organizator / inscrieri /predare obiecte Marian Ciocan tel. 0765 255 511
- h19- Minidisco – program de muzica si voie buna - DJ Rosca Cip vă va descreti fruntile cu un program romanesc si mai tarziu international . Se va decide de catre majoritate pana la ce h …
Luni 2 mai -h 11 – Excursie cu autocarul la Dunare - Giurgeni, Orasul de Floci si alte obiective .
Durata 2-3h , tarif 30 ron adult , 20 ron copil , rezervari Ciprian 0722 227 048 ( max. 50 locuri )
Luni dupa amiaza – program liber pt. vizitarea zonei , sau odihna .
Marti 3 mai – plecarea echipajelor . Ne luam ”LA revedere” cu speranta ca ne vom revedea la Intalnirea ClubRV Anuala a Rulotistilor din RO,organizata la Camping Bran (BV) Vampire 17-20 iunie.
Va dorim “Paste fericit “ si va multumim pt prezenta alaturi de noi in aceasta comunitate/ familie a posesorilor de rulote si autorulote din Romania – ClubRV !

Tot de la Ciprian Lupu!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 03-30-2016, 11:32 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 03-30-2016, 02:10 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-25-2016, 09:49 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 04-26-2016, 05:40 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-26-2016, 06:17 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Lupu Ciprian - 04-26-2016, 10:29 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-27-2016, 07:06 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-27-2016, 03:35 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-27-2016, 08:15 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 04-28-2016, 04:41 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 05-03-2016, 08:53 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Lupu Ciprian - 05-03-2016, 09:46 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Lupu Ciprian - 05-04-2016, 01:50 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 05-04-2016, 02:06 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 05-05-2016, 06:01 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de George - 05-05-2016, 06:05 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 05-06-2016, 05:15 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 05-06-2016, 05:35 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)