Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiCamping St. George - Bulgaria
#1
Nota generala: 4/10

M-am intors dezamagit de la campingul St. George din Bulgaria. Desi prima impresie era una de un camping foarte dichisit, la final am gasit cateva puncte in minus (importante) care m-au facut sa dau o nota mica.

Sa incepem cu punctele bune:
2 puncte pentru piscina, accesul gratuit. Piscina curata, linistita, copii s-au bucurat
1 punct pentru apropierea de malul marii, se putea pune cate o rulota si foarte aproape de faleza.
1 punct pentru aspectul general: paza, ingrijire, etc..

Acum sa le luam pe alea nasoale:
-1 punct pentru lipsa de spalatoare de vesela.
-1 punct pentru ditamai speedbumperul aflat chiar la intrare care avea urme de sasiuri pe el.
-1 punct pentru lipsa umbrei, campingul are foarte putine locuri unde te puteai piti de soare.
-3 puncte pentru igiena spatiilor sanitare. Curatenia era deficitara, rara, in urma persoanelor care faceau curat era o baltaceala mare. Nu exista hartie igienica la toalete, nu exista sapun lichid in dozatoarele (existente) din bai. Lipsa normelor de igiena ajungea si la restaurantul din camping unde am fazut diverse nereguli. Foarte putine toalete.

Apa de la robinet era sulfuroasa, dar asta nu e un punct negativ sau pozitiv, insa nu e pentru toata lumea.

Faptul ca am fost acolo cu cortul si nu cu rulota si ca am fost nevoit sa spal vasele in conditii destul de grele si sa folosesc niste toalete gretoase ma fac sa acord aceasta nota mica acestui camping.

Nu recomand acest camping!

[Imagine: 7RD9UO9.jpg][Imagine: U6l7av4.jpg][Imagine: JExccAX.jpg][Imagine: OkD7lMd.jpg][Imagine: JQcSCqP.jpg][Imagine: hCvkVjE.jpg]
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Camping St. George - Bulgaria - de Cristi - 06-18-2019, 05:54 AM
RE: Camping St. George - Bulgaria - de SERGHEIDIN - 06-18-2019, 06:48 PM
RE: Camping St. George - Bulgaria - de Cristi - 06-18-2019, 09:24 PM
RE: Camping St. George - Bulgaria - de Cristi - 06-19-2019, 06:40 AM
RE: Camping St. George - Bulgaria - de George - 08-20-2019, 04:04 PM
RE: Camping St. George - Bulgaria - de keli - 05-05-2023, 09:27 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service