Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiDe ce sa faci parte dintr-o asociatie de rulotisti?
#1
In continuarea discutiei de aici, pentru a nu polua topicul lui @SERGHEIDIN...

Ioan, (@e-1), nu pot sa iti dau exemple, din cate stiu cineva s-a zbatut si a rezolvat ca ITP-ul la rulote sa fie efectual la acelasi interval ca si cel de la masini. Nu stiu foarte multe detalii, nu stiu nici daca se putea cu sau fara sprijinul si fara a exista o persoana juridica in spate, insa, stiu sigur ca acest lucru exista!

Din pacate (si asta o spun cu MARE regret), Romania e tara hotilor, a prostilor, a incultilor - si taman astia au ajuns sa ne conduca. Oricat de mare si de puternica s-ar afla orice fel de asociatie de acest gen, nu are un cuvand de spus in fata unor proiecte care nu aduc un plus de castig celor de care mentionam mai sus.

E corect, ne agitam, ne invartim, ne contrazicem in idei, ne vaitam, insa nu putem sa ramanem indiferenti la chiar toate lucrurile. Iar in sprijinul celor afirmate de mine, iti atasez o poza cu un citat ce m-a marcat cu ceva timp in urma!

[Imagine: mbM6zXZ.jpg]
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Like de la 2 utilizatori
  • barsan.doru, Marius Rotaru
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
De ce sa faci parte dintr-o asociatie de rulotisti? - de Cristi - 06-10-2016, 11:57 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 2 Vizitator(i)