Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin DinuReparatii infiltratii la rulota proaspat cumparata de la ***
#17
Bun, cred ca ar trebui sa intervin!

1. Am lasat sa decurga discutia dupa bunul mers, pentru ca am vrut ca fiecare sa aiba drept la replica. Nu am intervenit, considerand ca ceea ce expuneti pe forum nu deranjeaza alti participanti la discutie!

2. Nu am vazut injurii pana la postul lui Niky, iar daca vreunul dintre voi considerati ca ati fost jigniti anterior, doresc sa imi dati un PM si voi modera acea sectiune, in cazul in care aveti dreptate (poate mi-a scapat!)

3. Niky, din considerente de echitabilitate nu am banat pe nimeni, nici nu am s-o fac. Reguilile acestui forum se bazeaza pe decenta si bunul simt al utilizatorului si nu pe strictetea si inchistarea membrilor. 

4. Pentru ca cititorii pot decide singuri care este realitatea din cele spuse de voi, am sa las acest topic nemoderat dar inchis. Daca considerati ca trebuie sa iau alta masura, va rog sa ma atentionati!

5. Am modificat titlul topicului, din cele scrise in topic se pot trage concluziile!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere


Răspunsuri în acest subiect
RE: Reparatii infiltratii la rulota proaspat cumparata de la Nicky Radu - de Cristi - 05-19-2017, 10:48 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service