Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiTu unde campezi la mare, în vara anului 2019?
#6
@SERGHEIDIN, iată care este părerea mea despre ambele campinguri pe care le-ai amintit:

Par un fel de colonii de evadați... Cam așa ceva. 
Cum spuneam mai sus, în Camping Zodiac am fost acum doi ani. 
Unii îmi spun că m-am făcut foarte rău în ultimul timp, negru în cerul gurii.
Hai să zic ceva și de bine: singurul lucru bun la acest camping este umbra. Era foarte multă umbră acolo.
Totuși, nu mi-a plăcut deloc. Era foarte aglomerat, foarte mulți turiști cu rulote, alții cu cortul, alții fără nimic, stăteau așa... pe sub copaci. 
Ce atmosferă!  Huh Angry
Toată aglomerația aceea era un fel de amestecătură între corturi, mașini, rulote și oameni, din care nu mai înțelegeai nimic.
Nu era loc să arunci un ac.
Am impresia că trebuia făcută rezervare din timp. 
Nu mi-a plăcut deloc! Deloc! De aceea nu am făcut nici poze!
Prețurile mi s-au părut enorme. Nu îmi mai aduc aminte prețurile, dar m-au speriat!

Să nu se supere pe mine, dar NU aceasta ar trebui să fie atmosfera într-un camping la mare. 
Mie nu-mi convine să am pe cineva campat cu cortul direct sub rulota mea!
Unde rămâne spațiul meu de intimitate?
Mai sunt unele amănunte de discutat, dar nu mi le mai amintesc.

CEL MAI FRUMOS CAMPING DE PE LITORAL A FOST ȘI RĂMÂNE, PENTRU MINE, CAMPINGUL NOSTRU DE LA COSTINEȘTI!

Abia pe locul doi este Hanul Piraților. Am fost și acolo, anul trecut. 
Prețurile te dau pe spate și sunt mai mari decât la multe campinguri din străinătate. Dar mi-a plăcut atmosfera. Cu puțin noroc prinzi și ceva umbră.

Cred că, până la urmă, voi sta off camping vara aceasta la mare.  Cool
Îmi cumpăr camper și gata, stau off camping.  Smile

Câteva poze de anul trecut din Campingul Hanul Piraților. Țin să precizez că am fost în toate campingurile din nordul Constanței.
Ah, era să uit: să nu mă invidiați, dar mi-a cumpărat tata un amărât de camper. Uitasem să vă spun și am uitat să vă fac și prezentarea. Cu o altă ocazie...

[Imagine: zHFr9zv.jpg]


[Imagine: gzC1xph.jpg]
[-] Pentru aceasta postare, Florin Smolnicki a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Cristi
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Tu unde campezi la mare, în vara anului 2019? - de Florin Smolnicki - 06-20-2019, 06:16 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 3 Vizitator(i)
STS Service