Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiTu unde campezi la mare, în vara anului 2019?
#7
Da Florin, asa este in sezon. De aceea eu merg pana in 11 iulie.

Preturile sunt alea pe care turistii le ofera.
Proprietarii de campinguri sunt vinovati ca noi facem coada la poarta lor si platim oricat ne-ar cere?!!
Meritam si preturile, si conditiile... tot. Pentru ca suntem un popor de... nu mai spun...
Campingurile astea cand au fost autorizate si si-au luat stelele alea, au oferit un plan cu loturi de 80 mp... etc. Apoi, Dumnezeu cu mila, cine-i mai verifica.

Chestia cu ,,daca ai putin joroc prinzi si umbra " la 140 lei pe zi este tare.

Off camping. Unde? In patria hotilor la Vama? Pe camp la 23 August? Pe plaja Midia in Navodari (au pus chioscuri si baldachine)? La Vadu (interzis), Corbu ?

Or mai fi locatii pe tot litoralul DAR vezi vre-un coleg rulitist sa spuna ceva? NU. Sunt oameni egoisti si tin pentru ei.

Stii cat de acru m-i s-a facut de atata propaganda cu rulotisti in sus ,rulotisti in jos...?!!! In mare parte sunt oameni de toata jena. M-am convins cand stateam cu rulota rupta pe marginea autostrazii si treceau rulotele pe langa mine ca la manifestatie, soferii intorcand capul in partea opusa.

Hai ca am dat in off topic.

Florin, Costinestiul nu va mai fi locatie in actualele conditii. Nelu pe buna dreptate vrea sa fie acoperit in fata autoritatilor iar autoritatile nu vor aviza acest proiect. Este nevoie de bani iar banii intra in reviste pentru promovarea asociatiei in tara si oeate hotare. Ce sa promovezi,nu stiu !!!

Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Tu unde campezi la mare, în vara anului 2019? - de SERGHEIDIN - 06-20-2019, 07:13 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 2 Vizitator(i)