Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiTu unde campezi la mare, în vara anului 2019?
#10
@Cristi, este foarte simplu de explicat. Vreau doar România, pentru că:

1. Îmi place/ ador/ iubesc România!
Ai unde merge, ai ce face, ai ce vedea! Numai bani suficienți să ai și timp.
Sunt regiuni mari/ importante din țara noastră pe care încă nu le-am vizitat... După aceea, voi vedea.

2. Pentru că am o nenorocită de rulotă și nu am încredere să plec în străinătate. Și chiar dacă aș avea o rulotă bună, tot nu aș pleca încă în străinătate, la mare.
Nu are niciun sens să merg în altă țară la mare, orizontul are aceeași linie, oriunde te-ai afla.


@andreigrigoras74 acesta este canalul meu de Youtube: Florin Smolnicki. Aici poți găsi toate ieșirile mele de anul trecut. Mulțumesc încă o dată celui care m-a ajutat să le dau forma finală. Aici găsești cele mai importante informații pentru un rulotist, dacă vii în zona mea, Bucovina. Eu am spus tuturor unde am fost, de unde să iei apă, unde să golești cofetăria, cum a fost zona, ce am făcut, ce este de vizitat în zona respectivă. Eu nu am nicio mustrare de conștiință, în sensul de a ascunde ceva. Ar fi normal ca și colegii să facă același lucru. Sunt foarte puține prezentările de acest gen. Este foarte ușor să spui (zic în general, nu despre cineva anume), ceva de genul: eu nu mă pricep să scriu, nu am timp și multe astfel de scuze. Multe nopți am stat și am lucrat la acele prezentări pentru a fi de folos colegilor. Cam același lucru aștept și eu de la ei... de la toți... Mă opresc aici.

@SERGHEIDIN, sper să ai baftă la camping cu câți mai puțini turiști.
[-] Pentru aceasta postare, Florin Smolnicki a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • aliusa
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Tu unde campezi la mare, în vara anului 2019? - de Florin Smolnicki - 06-20-2019, 03:37 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 2 Vizitator(i)