Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiTu unde campezi la mare, în vara anului 2019?
#25
Anul trecut am fost "la mal privoli" (Navodari), am avut noroc ,am gasit loc chiar la intrare sub o salcie. Ma aflam la 15 m de mare. Trebuia sa trec doar o "ulita de acces" si pe urma mini-promendana gen mamai facut acum de navodari.Inafara de faptul ca a plouat destul de des, restul a fost super OK . Am fost eu nevastamea fetele mele si cumnatamea cu ficasa mare (6 persoane) si am dat 130 pe noapte (apa cu probeleme unde eram eu, caram cu bidoanele ,aveam apa dar altfel riscam sa ramana fara furtune , dar curent OK,dusuri WC si etc OK).
Din pacate inteleg ca anul asta au distrus de tot toate stradutele alea pe acolo (ptr cunoscatori)  si asa distruse sunt inaccesibile parte din ele fiindca se trag gaze si apa si canalizare ptr blocurile care se construiesc in prostie in zona.

PS: O remarca ar fi ca se auzeau in fundal toate masinile care lucrau intre 8-16. Anul asta am fi vrut tot acolo, dar sa vedem cum stau.
Omul la nevoie se cunoaste!
Telefon
:
0755 84 63 68
Email    : pauncata2007@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, pauncata2007 a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Tu unde campezi la mare, în vara anului 2019? - de pauncata2007 - 07-02-2019, 08:09 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service