Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiReparatii rulote in Ploiesti si imprejurimi
#1
Nu poate decat sa ma bucure faptul ca am descoperit o persoana care sa repare rulote la un pret decent, facand o treaba nemaipomenita.

Numele lui este Catalin, raspunde la numarul de telefon 0732 908 516 si repara rulote!

Doresc sa-l promovez pe Catalin pentru ca a facut treaba buna la lucrarile pe care le-am avut eu la rulota: scoaterea geamurilor de pe fata si montarea unei table, montare usa de vizitare, reparatii mici infiltratii, montare roll-onuri (cu tot cu schimbare plasa de tantari si perdea anti-solara, o treaba extrem de migaloasa), si altele...

Ceea ce m-a incantat insa la Catalin a fost faptul ca a lucrat la mine acasa, nemaifiind nevoie sa ma deplasez cu rulota, sa o scot de la iernat, sa o pun pe masina, sa ii cumpar asigurari si restul.

Am vorbit cu el si mi-a zis ca se poate deplasa la domiciliul clientului in Ploiesti si imprejurimi, pe o raza de 60-80km, bineinteles daca se merita sau daca puteti oferi transportul.

Pe langa lucrarile facute la mine, mai avem cativa colegi care au beneficiat de lucrarile sale, ii astept cu cateva review-uri.

 
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Like de la 2 utilizatori
  • Florin Smolnicki, Romeo_tgv
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Reparatii rulote in Ploiesti si imprejurimi - de Cristi - 01-31-2016, 09:37 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)