Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiRulotele Continentale (Europene) VS Rulotele Englezesti
#4
In primul rand rulotele sunt concepute sa stea afara tot timpul vietii lor deci cred ca umezeala din aer nu afecteaza rulota daca nu sunt infiltratii. Am vazut foarte multe rulote continentale cu probleme nu doar englezoaice.
Dotarile la englezoaice sunt net superioare din toate punctele de vedere fata de continentale si cred ca usa pe o parte sau alta este fix o problema de gandire pentru cine este deranjat de pozitia ei.
Greutatea mica este un punct forte pentru englezoaice.
Interiorul englezoaicelor este mult mai calduros sufleteste fata de continentale si comfortul oferit de saltele la fel.
Dotarile care vin pe englezoaice sunt net superioare, boiler apa calda gaz sau mixt gaz si 220v, sistem de 12v cu baterie si incarcator incorporat, sobele cu gaz sau 220v optional, varianta cu 3 geamuri pe fata, modelele cu baie separata la spate care include cabina de dus separata, cutie pentru baterie cu acces exterior, aragazul complet cu grill si cuptor la multe modele, chiuveta cu picurator ca cea din casa, trumaventul pe 12v care poate functiona si pe baterie ( te scapa de gandul ca trebuie sa ai 220v)
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Rulotele Continentale (Europene) VS Rulotele Englezesti - de Mario - 03-02-2016, 10:52 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service