Punctajul Subiectului:
  • 1 Vot(uri) - 3 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiRulota, satelitul, televizorul și firmele de televiziune
#32
Cred ca Amiko HD ala e bun pentru ca poate fi alimentat la 12V (probabil si ce receivere ai de la Focus merg) dar e mic, cam cat un pachet de tigari si are si cititor USB, citeste filme. Nu mai stiu oferta in acest moment, eu as merge insa pe echipamentul meu - asta doar daca se mai poate si nu sunt imperecheate cartela cu receiverul. De ce? Pentru ca am posibilitatea sa-mi aleg eu un receiver mai bun si o antena mai buna.

Tot George zicea de antena cu brat care se strange, din cate imi aduc aminte tot eu i-am zis despre existenta lor, daca ai gasi asa ceva e o alegere buna. Altfel nu-ti incape in rulota. Si o antena mica, din aia de 38 chiar nu merita. Sau, daca reusesti sa faci tu din brat o adaptare sa il poti strange, o balama, nu cred ca ar fi ceva foarte greu. Dar daca nu pastrezi alinierea poti s-o arunci apoi.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Rulota, satelitul, televizorul și firmele de televiziune - de Cristi - 02-26-2019, 08:53 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)