Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiDe ce sa faci parte dintr-o asociatie de rulotisti?
#6
(Ultima modificare: 06-10-2016, 07:05 PM de catre: George.) -->
Dragilor, chiar n-am inteles nimic, dar am apreciat postarile voastre, in special pe cele ale lui @e-1 .

Cristi, nu imi place sa te contrazic, dar inregimentarea intr-un catastif nu stiu daca este un pas catre schimbare. Care schimbare ?!?
Asta e doar o formulare eufemistica Smile (asa s-o spune in romaneste ?!?)

Iar un catastif ca cel pe care il stim... poate imi spuneti si mie careva, unul dintre adepti, ce beneficii majore a adus pana acum comunitatii de rulotisti? Eu nu stiu - dar asta nu inseamna ca nu exista, doar ca vreau sa aflu ceea ce nu stiu!

Ca doar ne cunoastem intre noi (unii, direct sau indirect)...   ma rog, poate ca unii poate sunt deranjati ca nu mi-am scanat aici sau in alta parte buletinul, probabil ca asta intr-adevar e important ca sa ne cunoastem.

Cu maxima placere astept solicitarea altora de a ne cunoaste. 
Dar daca sunt suficienti si nu au nevoie de asta, probabil ca nu am de ce s-o regret  Smile DELOC !

Familia si prietenii mei deja sunt mai mult decat imi permite timpul... restul sa faca o cerere. 

Mesajul meu este directionat - pentru cine intelege Smile

Ba... stiu ce a adus bun asocierea !

Emisiuni TV, cresterea nemasurata a numarului de posesori de rulote,  dar nu neaparat de rulotisti !
Care implica agolmerarea a si-asa putinelor locuri bune.
Cresterea preturilor in campingurile si-asa nesimtit taxate.
Care implica prigonirea noastra ca urmare a mizeriei pe care o lasa din ce in ce mai multi si needucati "colegi".

Mai are cineva ceva de adaugat ?

Sau poate ca cei care au stimulat aceasta avalansa, si-au asumnat si educarea mitocanilor ?!?
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: De ce sa faci parte dintr-o asociatie de rulotisti? - de George - 06-10-2016, 06:46 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 4 Vizitator(i)
STS Service