Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SERGHEIDINCaut masina ,,pentru rulota" .
#6
(Ultima modificare: 08-06-2016, 02:07 PM de catre: SERGHEIDIN.) -->
...1.8 t benzina  dar ,mi-a trecut.Era vorba de un Audi.

     Ieri am vazut un vito 230 din 98. 2300 td clasic .Masina cu multe bube chiar daca pretul era mic .Nu tragea neam ,interior de bun simt mai avea nevoie de ceva munca dar fisurile de pe praguri  daca motorul chiar tragea cum trebuie nu l-e puteam accepta..Mi-a trecut si cu asta.
     Dupa Sfanta Marie  imi aduce un prieten un Opel Vivaro 1.9 cdti.persoane.Stiu masina cum arata  si cum este servisata.I-as fi dat banii de azi ,atata incredere am .Totul functional,curat,ingrijit...2004  si garantata.La masini am observat din prorprie experienta ca nu-i bine sa te grabesti ca fata la maritat ca ti-o iei.
  In concluzie, de Sfanta Marie tot cu opel-ul meu pe benzina o sa ajung la Zodiac ::)) DAR clar m-i s-a pus pata pe Van-uri.Vito era o alegere beton daca masina era in mintile ei dar nu  a fost sa fie.

  Observ ca este foarte greu sa iti alegi o masina atunci cand nu esti ,,fan marca" !!! Si mai ales cat de greu poti gasi o masina care sa te multumeasca  si la tras rulota ...(evident la sume modeste) .
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586


Răspunsuri în acest subiect
Caut masina ,,pentru rulota" . - de SERGHEIDIN - 07-27-2016, 04:01 PM
RE: Caut masina ,,pentru rulota" . - de SERGHEIDIN - 08-06-2016, 02:06 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)