Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiCe solutii bune avem ca si lichid de toalete pentru rulota
#8
Am vorbit la firma Ecosolchim din Bucuresti referitor la acest produs

Iata raspunsul:

Citat:Momentan nu avem pe stoc acest produs din lipsa unei materii prime mai greu de gasit.
Produsul se utilizeaza in diilutie 2% se pune in bazinul de colectare pt a macera si a descompune materiile prezente si pt a nu degaja miros ,Are parfum de visine amare .
Pretul este 60 ron fara tva o canistra  de 5 kg

Nu prea am inteles cum e cu dilutia de 2% dar cred ca se pune 2% din bazinul de colectare. Din cate stiu acel bazin are cam 20 de litri, ar fi cam 400 de ml la bazin, daca nu ma insel cu matematica stand mai prost Big Grin

Asadar un bidon ar merge cam la 13 iesiri, la un cost de 72 de lei pe bidon ar rezulta un cost de aproximativ 5 lei pe utilizare.

Aqua Kem Blue are un consum de 120 ml la 20 de litri de apa, la un bidon de 2.5 litri ar functiona cam la 20 de utilizari. Pretul pentru o utilizare in acest caz este de 2.5 lei aproximativ.

Avantaj Aqua Kem Blue!

Daca ma pacalesc cu dilutia, sa ma corectati, va rog!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce solutii bune avem ca si lichid de toalete pentru rulota - de Cristi - 08-31-2016, 10:49 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service