Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiCe solutii bune avem ca si lichid de toalete pentru rulota
#12
Pana nu testezi nu ai cum sa iti dai seama daca ceea ce folosesti este bun sau nu. Initial plicurile alea pe care le-am luat de la Nicu Iancu au functionat OK, chiar prea OK, nu faceam un plic in 5 litri ci in 2 litri si puneam cam de 3 ori dintr-o sticla de 2 litri. Era OK dar la un moment dar nu a mai mers. 

Solutia verde iar nu e mare inginerie, nu dizolva mare lucru iar cu mirosurile... nici acolo nu sta foarte bine. Insa, in combinatie cu Jasol, e ok. Jasol simplu nu am incercat, in ultima instanta am incercat plicurile albastre si Jasol, dar nici asta n-a fost o alegerea prea buna (eram in concediu, nu puteam sa comand lichid).

In acest moment am Aqua Kem Blue, insa as vrea sa testez si alte solutii, nu pentru ca asta nu e buna ci pentru ca as vrea sa avem si alternative. Mai scumpe, mai ieftine, mai rele, mai bune, alternative sa fie, astfel incat sa nu ne plafonam intr-o solutie iar cand asta dispare, nu se mai gaseste sau nu ai posibilitatea sa o comanzi, sa poti apela la ele. 

Bineinteles, diferente vor fi, dar as vrea sa vedem daca aceste solutii se pot folosi la rulota!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce solutii bune avem ca si lichid de toalete pentru rulota - de Cristi - 09-01-2016, 07:41 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service