Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiInformatii utile despre rotile/cauciucurile rulotei
#10
Nu trebuie sa te uiti la cauciucuri cand o cumperi daca te enerveaza banii. Sunt unii care nici macar nu au ajuns acasa cu cauciucurile de la rulota cumparata.
Nu exista un tabel cu rotile la rulota si in momentul in care mergi la RAR sa faci carte se trece ce ai montat pe ea.
@Florin aia face parte din dezinformarea care o practica unii care vand asa ceva pentru a abtine un pret mai bun pentru rulota. La fel cum mint si cu utilitatile montate pe rulota, daca functioneaza sau nu. Obligatia era a ta sa te informezi ce cumperi nu sa stai sa iti spuna cei de la RAR ce ai cumparat.
Am postat si o lista cu anii de fabricatie si au fost multi care au sunat si au intrebat detalii inainte sa cumpere. Cei de la RAR iti trec anul de fabricatie in functie de seria de sasiu, serie care are anul de fabricatie inclus in ea. Chiar daca vrea nu poate sa minta in acte cum face vanzatorul.
Nu as vrea sa am o intalnire cu un Garcea batut in cap sau cu un echipaj RAR care este in control in trafic daca am alte dimensiuni la anvelope. Prima actiune este retinerea talonului pana la remedierea abaterii, fapt pentru care trebuie sa te prezinti la RAR cu ea echipata cu anvelope la dimensiunile trecute in carte.
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

[-] Pentru aceasta postare, Mario a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Informatii utile despre rotile/cauciucurile rulotei - de Mario - 01-23-2017, 04:27 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 3 Vizitator(i)
STS Service