Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiRCA rulotă ieftin? Unde? Cât? Jumătate sau un an?
#10
Ioan, nu incerc sa gasesc scuze pentru ca fac lucrurile asa cum mi-e mai comod. Nu sunt o persoana care sa stie sa faca lucrurile pe care tu poti si reusesti sa le faci. Treburile astea pe mine ma costa un deranj mult mai mare decat sa iau asigurare. Nu neg, e bine ce zici, recunosc ca as vrea sa pot schimba asta!

Nu stiu si nu am cand sa ma duc sa prezint sau sa ma prezint instantei, nici nu stiu unde e! Nu vreau sa ma opreasca politia cu 2 copii in masina sa ma scarmene pe toate partile ca n-am asigurare la rulota.

Daca exista oameni care pot si vor sa faca asta, sa se prezinte in instanta, sa se contrazica cu politia, eu nu sunt unul din ei, dar nu pentru ca sunt impasibil ci pentru ca mi-e tare greu sa fac asta.

Cu scuzele de rigoare, repet, si cu tot respectul pentru cei care vor face asta si poate ma va afecta pozitiv si pe mine!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: - de M lungu - 11-16-2016, 09:50 PM
RE: RCA rulotă ieftin? Unde? Cât? Jumătate sau un an? - de Cristi - 11-25-2016, 03:17 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service