Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adiLyniSfaturi referioare la un off-camping in Franta
#4
(Ultima modificare: 02-15-2019, 11:11 AM de catre: SERGHEIDIN.) -->
Nu vad legatura intre rulote,turism off-camping si viata traita intr-o asa zis rulota,intr-o ,,zona ocupata ilegal de tigani " ....Romii sunt altceva.
       Nu vad legatura ta cu rulotele.Tu pur si simplu cauti o locatie unde sa locuiesti,ieftin...daca se poate gratis pt ca nu dispui de bani.NU dispui de bani pentru ca nu gasesti de lucru,iar de lucru nu gasesti pt ca nu stii sa faci ceva.Orice.Dar sa faci bine.
  Nu este vina mea  si nu am facut nimic rau ca sa fiu obligat sa citesc topicuri despre baghete la cuptorul electric alimentat de un generator...si toate astea in mijlocul unui oras asa zis civilizat.

 In concluzie,postarile tale sunt poluatoare,nu au noima  nu aduc nimic nou sau nu revitalizaza miscarea rulotistica si inclin sa cred ca sunt aruncate pe forum pentru ca simti nevoia sa fii bagat in seama.Daca moderatorii acestui forum ti-au permis  sa postezi aceste ,,prostii" si nu ti-au atras atentia ca bati campii ...e uite ca o fac eu.
  Eu unul m-am saturat sa ma anunte telefonul ca a aparut o postare noua  si cand deschid sa gasesc doar prostii legate de viata alaturi de o satra  de tigani....Tu chiar citesti ce scrii?!

Daca eram moderator erai blocat de mult.
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Sfaturi referioare la un off-camping in Franta - de SERGHEIDIN - 02-14-2019, 02:51 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service