Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Calin2Sfat achiziționare rulotă
#4
Suntem destul de prietenosi aici, majoritatea ne cunoastem intre noi si poate unele informatii le-am mai si comunicat prin viu grai. Poate si de asta activitatea aici e mai linistita. Raspundem oricand intrebarilor tale, dar asa cum zicea colegul, e posibil sa fie deja raspunse in vreo forma sau alta. Asta insa nu impiedica pe nimeni sa le mai adreseze, asa ca nu e nici o problema, suntem (cel putin eu sunt) aici sa incerc sa raspund pe masura cunostintelor mele, tuturor celor ce vor sa inteleaga rulotele si rulotismul. 

Poate uneori mai gresim, ca peste tot, nu raspunsul din forum e adevarul absolut. Dar tinde Smile

Baga mare cu intrebarile (ulterioare) si sigur nu o sa iti dam cu zambilici negativi!

Eu am sa incerc maine sa iti mai raspund la ele!

Despre frigidere gasesti aici - de fapt tot despre frigidere aici. Povestea pe scurt: ia un frigider bun pe gaz sau unul pe compresor la 12V. In nici un caz nu poti folosi frigiderul cu amoniac pe 12V.
Aici am scris cam tot ce era necesar despre infiltratii. Vrei mai multe informatii? Tot acolo gasesti sfatul sa iei pe cineva mai priceput cu tine!
Iti recomand sa te uiti la 10 rulote, apoi sa mai revi cu intrebari, la majoritatea intrebarilor pe care le-ai adresat iti poti raspunde singurel daca te uiti pe la ele. La altele n-o sa afli raspunsul niciodata, sau poate prea tarziu.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Sfat achiziționare rulotă - de Calin2 - 02-22-2019, 11:39 AM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de George - 02-22-2019, 01:17 PM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de Calin2 - 02-22-2019, 08:45 PM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de Cristi - 02-22-2019, 09:04 PM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de Calin2 - 02-22-2019, 09:57 PM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de Cristi - 02-23-2019, 08:41 AM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de Calin2 - 02-23-2019, 01:08 PM
RE: Sfat achiziționare rulotă - de Cristi - 02-23-2019, 06:30 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)