Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Calin2Intrebari despre o rulota pentru pescuit
#16
Buna!
Cand e sa ai ghinion... ai!  Ca tanar si proaspat pensionar, mi-am facut de lucru. Asta acum vre-o doua saptamani. Am inceput sa-mi amenajez o boxa in subsolul blocului. Am zis ca intr-o saptamana e gata, dar au trecut doua saptamani si lucrarile mele sunt cam pe la jumatate. Stiu ca e off-topic, dar... exista si o legatura cu subiectul! Din cauza acelei lucrari, acum, cand au venit banii necesari atat pentru masina cat si pentru rulota, imi lipseste altceva. TIMPUL! Si cica sunt pensionar, am timp...  Cry
Oricum, indiferent de stadiul lucrarilor mele, peste o saptamana voi incepe sa bat targurile... parcurile...
Cred ca va dati seama ca si lucrand in subsol gandul mi-a fost tot la masina si rulota. Asa ca, atunci cand mi-am pus problema umiditatii din beci, m-am gandit la un aparat de masurare a umiditatii. Si atunci s-a produs acel "click"! Oare nu s-ar putea folosi si la achizitionarea rulotei un aparat de masurare a umiditatii??? As putea determina cu un astfel de aparat gradul de umiditate din spatele unui perete de placaj? M-ar ajuta cu ceva sau nu? M-am desumflat putin cand m-am gandit ca e posibil sa nu ajute la nimic masurarea, umiditatea sa fie inlaturata dar efectele ei sa fie cat se poate de prezente, dar... totusi??? A folosit cineva un astfel de aparat sau e o idee atat de proasta incat nimeni nu si-a pus problema asta?
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Intrebari despre o rulota pentru pescuit - de Calin2 - 03-16-2019, 01:03 PM
RE: Prezentarea noilor veniti! - de pauncata2007 - 03-01-2019, 10:15 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)