Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pauncata2007Calare rulota cu pistol de impact (electric) !
#9
(03-26-2019, 07:54 PM)Cristi A scris: Pai si eu tot cu ce aveam prin casa am facut treaba. Doar ca Makita aia a fost mai scumpa atunci cand am luat-o, dar mi-am facut treaba in decursul timpului cu ea. Avea niste baterii NiMH si i le-am schimbat eu cu Li-Ion.

Iti spuneam doar ca exista variante mai ieftine care sa faca treaba, colegul Marius are o scula din aia de la Auchan si ii merge. 

Doar sa ai grija la desfacere (daca le-ai strans bine pe rulota) si cand le infigi in pamant, eu folosesc tot coarba. Oricum eu calez rulota si a 2-a zi poate si a 3-a, ca se mai lasa pamantul. La strangerea calelor tot asa, baga coarba doua ture sa destelenesti cala. Apoi pentru rapiditate baga bormasina.

Bormasina cu impact dupa mine e foarte puternica si cred ca iti va face probabil stricaciuni. Dar, daca ai deja, poti incerca.
Nu am bromasina cu impact. Am una singura pe baterii, incerc cu ea sa vad ce se intampla.
Omul la nevoie se cunoaste!
Telefon
:
0755 84 63 68
Email    : pauncata2007@yahoo.com
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Calare rulota cu pistol de impact (electric) ! - de pauncata2007 - 03-27-2019, 11:21 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 2 Vizitator(i)