Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiBaterie Solara Rulota - Acumulator Litiu - Baterie Litiu LIFEPO4 40Ah
#1
Baterie solara rulota litiu, LIFEPO4 12V 40Ah de la RONIC ENERGY - Calitate superioară, BMS 50A, Garantie 5 ani!!!

Link comanda

Toate produsele publicate

Vă prezint o oportunitate excelentă pentru a vă îmbunătăți experiența energetică. Am disponibilă o baterie LIFEPO4 de 40Ah, care nu numai că este de înaltă calitate, dar și vine cu caracteristici excepționale.Această baterie, produsă de prestigioasa companie RONIC ENERGY, este o alegere excelentă pentru oricine caută performanță, fiabilitate și durabilitate într-un pachet compact. Cu un BMS (sistem de management al bateriei) de 50A, bateria LIFEPO4 LFP1240 este proiectată pentru a vă oferi o putere constantă și sigură, în timp ce protejează împotriva suprasarcinilor și a supradischarge-urilor.Acestea sunt câteva dintre caracteristicile de bază ale bateriei LIFEPO4 LFP1240:
  • Tensiune: 12V (12.8V)
  • Capacitate: 40Ah
  • Greutate: 5.35 Kg
  • Durata de viata: peste 6.000 de cicluri la o descarcare de maxim 80%  (DODmaxim 80%). Descarcarile ce depasesc 80% reduc simtitor aceste cicluri!
  • Tehnologie: LIFEPO4 (LiFePO4)
  • BMS (sistem de management al bateriei): 50A
  • Model: LFP1240
  • Conectori: M8
  • Design compact și ușor de instalat
  • Durată de viață îndelungată
  • Rezistență la vibrații și șocuri
  • Reîncărcare rapidă și eficientă
Această baterie LIFEPO4 de la RONIC ENERGY este soluția ideală pentru aplicații diverse, cum ar fi:
  • Sisteme de stocare energetică rezidențială
  • Sisteme solare și eoliene
  • Sisteme de alimentare UPS
  • Proiecte DIY și experimente electrice
  • Echipamente nautice și de camping - rulote, autorulote, barci
Vă asigur că această baterie LIFEPO4 de la RONIC ENERGY este o alegere înțeleaptă și de încredere pentru nevoile dvs. energetice. Calitatea superioară și performanța remarcabilă vor face diferența în proiectele dvs.

[Imagine: Fu2zqgC.jpg][Imagine: ctszgze.jpg][Imagine: WG7TwPB.jpg][Imagine: rUq7Uum.jpg]
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Like de la 2 utilizatori
  • costica V., Dovleac Florin
Raspuns
#2
Prezentare:

Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns
#3
Foarte faină jucăria!
Trebuie să pui și un preț, Cristi. 
5 kilograme înseamnă foarte puțin.
Raspuns
#4
Salut,

Florin ai link de comanda, pe OLX in acest moment caci nu am apucat sa fac site. In acest moment pretul este de 799 lei.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)