Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doru NegruCamping Meduza - Eforie Nord - 2016
#1
(Ultima modificare: 06-30-2016, 08:19 AM de catre: Doru Negru.) -->
Cum sezonul estival se apropie am deschis acest topic de prezentare al Camping Meduza , un camping cu o suprafata generoasa , spatii de campare atat la  umbra cat si la soare , grupuri sanitare civilizate ( chiar daca nu sunt dotate cu gresie si faianta ) , apa calda non stop , magazine alimentare in imediata apropiere , aproape de piata din Eforie , cam la 400 m de plaja . 

Deja , asa cum le sta in fire , administratia a venit in intampinarea noastra cu oferta  pentru inceputul sezonului , campingul se va deschide in data de 28.04.2016 , pretul fiind de 7,5 ron/ 1 zi / 1 pers .

Incepand cu 1 Iulie preturile vor fi : 10 lei cort/zi , 20 lei rulota/zi , 5 lei masina/zi si utilitati 12.5 lei  persoana/zi ( curent , apa calda non stop ) 

Contact : 0241 742 385 sau 0726265803 Ionut Nicoara

https://www.facebook.com/campingmeduza

http://campingmeduza.ro/

http://imgur.com/a/fTzxN

NOTA: Am vorbit cu administratorul campingului si ne-au fost furnizate urmatoarele date de contact:

Citat:Camping Meduza Eforie Nord,
Telefon de contact: (0241) 742 385.
Adresa: str Sportului nr 1 int str Grivita Rosie.
Administrator Ionut Nicoara: 0726265803.
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#2
Acest camping are si un link de promovare la noi pe pagina, asteptam sa ne trimita ce i-am cerut!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#3
Anul trecut am campat la Zodiac .Frumos nimic de zis dar cam scump !
 Vara asta intentionam sa mergem la Meduza .Nu am toate detaliile legate de acest camping si nici pe net nu gasesc cine stie ce ........
Ma puteti ajuta cu mai multe detalii privind acest camping ?
Raspuns
#4
(Ultima modificare: 05-22-2016, 04:35 PM de catre: SERGHEIDIN.) -->
Unde este localizat ..pagina este blocata.Este aproape de plaja?

Unde este localizat ..pagina este blocata.Este aproape de plaja?
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586
Raspuns
#5
CAm la 3-4 min de plaja , magazine in jur , aproape de piata 5-8 min de mers pe jos .



https://www.google.ro/maps/place/Meduza,...28.6345426
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#6
In luna IULIE mergem acolo sau cel putin asa intentionam, pana atunci............ informatii si pareri despre locatie .

 Dar ca idee ce nota ar merita locatia pe o scara de la 1---10
Raspuns
#7
in perioada 10-20 iulie mergem si noi la mare .... poate acolo poate in alta parte ..... preferam compania unor colegi rulotisti!
flavius_ivan@yahoo.com
Citroen C4 1.6 hdi 110 cp
Rapido Confort caravana pliabila
0744382789
I Love Camp
Raspuns
#8
Eu am fost acolo de Rusalii si a fost perfect , am prins locuri la umbra , apa calda non stop , curatenie la grupul sanitar de 2 ori pe zi ( aici trebui mentionat ca unii bipezi chiar sunt nesimtiti maxim , oricata curatenie s-ar face tot nu ii dovedeste pe astia )  , liniste ( erau maxim 20 rulote si cateva corturi ) nu stiu cum este in plin sezon , ca spatiu este imens dar doar 50 % are umbra , eu zic sa mergeti in vizita sau un we sau de Rusalii si va faceti o parere .

Noi o sa mergem cateva echipaje de Rusalii . Repet piata aproape , terase si impinge tava aproape , statie GPL in apropiere , plaja foarte larga ( a fost anul acesta marita ) piscina la plaja pentru perioade cand apa marii este rece si copii nerabdatori de balaceala , dig pentru pescadori , samd.

PS : nu exista in apropiere cluburi sau locuri unde sa fie muzica data tare nici ziua nici noaptea .
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#9
Suna bine poate ma prind si eu  Cool
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)