Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorin.sibiceanuPropunere de Paste /1 Mai
#1
Ma tot gandesc sa propun o intalnire de Paste , 1 Mai la camping Meduza Eforie Nord din data  de 28.04.2016 - 02.05.2016 . Anul trecut am petrecut aici 14 zile si am fost foarte multumit si de pret si de servicii . Plaja la 5-600 metri cu bine stiuta coborare pe la hotel Steaua de Mare unde daca bei ceva poate sa te moi la urcare , pretul il voi comunica ulterior dar sigur va fi foarte bun .

In pret incerc sa obtin si curent si net , daca se va lega ceva si se va face intalnirea voi incerca sa organizez ceva frumos pentru toata lumea . Astept sa vad cata lume este interesata si incepem lista de bucate .
[-] Pentru aceasta postare, Sorin.sibiceanu a primit Like de la 2 utilizatori
  • DORU RADU, Emil
Raspuns
#2
Sorin dar o masă tematica "de paste", un un grătar de mielutz? Un berbecutz la jar? O ciorbita de miel? se organizeaza sau facem un paste " pescaresc" cu peste si scoici?
Emil  0745025700
Bucuresti, Berceni
Raspuns
#3
SOrine sa fii aprig la negocieri !!!!

http://www.despre-rulote.ro/Discutie-Cam...50#pid1750
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#4
Uite anuntul celor de la camping Meduza.

"Va anuntam cu placere ca ne deschidem portile incepand cu 28.04.2016. Asa cum v-am obisnuit, de la an la an, avem pregatite pentru dvs mai multe surprize placute! Cu aceasta ocazie va informam ca pretul nostru este imbatabil: 7,5 ron/1pers/1zi.* Singura conditie pentru a beneficia de pretul promotional fiind aceea de a ne un Like paginii #CAMPINGMEDUZAEFORIE!

Va asteptam cu drag!"
Emil  0745025700
Bucuresti, Berceni
Raspuns
#5
Tocmai asta este motivul care ma face sa petrec Pastele aici, pretul, ospitalitatea si linistea.
Facem o masa cum vreti voi doar sa ne strangem sa putem face un Paste fericit..

Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)