Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciprian RoscaRevista ClubRV-RO Rulotisti din Romania nr. 1 ( aprilie 2016 )
#1
(Ultima modificare: 04-07-2016, 04:55 PM de catre: Ciprian Rosca.) -->
Dragi rulotisti din toate zonele tarii...

Cu bucurie va anuntam ca Asociatia ClubRV-RO ( a proprietarilor de rulote si autorulote din Ro ), a obtinut de la Biblioteca Nationala nr.ISSN unic de strandard international pt.  ”Revista ClubRV-Ro  Rulotisti din Romania ”, care va apare  la final de aprilie, cu ocazia Sfintelor Paste.

In primul numar al revistei , veti putea gasi subiecte cum ar fi :
  • Premiera – cununie la rulota la Ciocanesti
  • Excursie la Grein –Austria festivalul Dunarii
  • Prezentare  Asociatia ClubRV – C-tin Curelea
  • Intalniri internationale F.I.C.C. (Federatia Internationala de Camping si Caravaning)
  • Calendar evenimente comune ClubRV 2016
  • Harta ClubRV a campingurilor din Romania , cu adrese , nr tel , coordonate G.P.S.
  • De ce iubesc Bucovina ?  Prof.Dr. Smolnicki Florin (SV)
  • Concurs foto cu premii
  • Interviuri cu patroni de campinguri :  Aviator Busteni (PH) si respectiv de la Comanesti (BC) Camperland
  • Interviu Adi Coman (reparatii rulote Ploiesti)
  • Alte surprize
Revista va putea fi descarcata de pe www.clubrv.ro permanent, GRATUIT, iar pt membrii asociatiei va fi distribuita si in format printat de calitate, color.
Suntem in continuare in cautare de sponsori care ne-ar putea ajuta sa printam in tiraj mai mare revista... contra spatiu de publicitate ...

Lupu Ciprian – membru CD in conducerea Asociatiei ClubRV.
Tel 0722 227 048  , mail  lupucipriann@yahoo.com
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, Ciprian Rosca a primit Like de la 3 utilizatori
  • barsan.doru, Cristi, Radu Budisteanu
Raspuns
#2
Ajutooor !!!
Sa vina  fondatorul si patronul si administratorii si moderatorii si Politia !!!
Banati-l pe tradator impreuna cu cei care submineaza puterea forumului si ne vand strainilor cotropitori care nu au mancat 45 de ani salam cu soia !!!

Si dupa ce ati inabusit din fasa aceste tendinte expansioniste, spuneti-le ca eu, daca as publica ceva,  as fi foarte atent la ce public... mai bine as face o revista semestriala buna decat una lunara cu umplutura.

Nu vreau sa vorbesc cu pacat... dar promovarea unor locuri sau personaje discutabile, poate aduce dezamagiri cititorilor.
Ma gandesc, de exemplu, la un deja numit "camping"... sa fim seriosi, am intrat asta iarna sa vad si eu... o curte in spate cu portile deschise... haide, Ciprian(ilor), ala nu e camping... 

Zic si io... Smile
Numai sms la 0728.116.868
[-] Pentru aceasta postare, George a primit Like de la 2 utilizatori
  • Doru Negru, SERGHEIDIN
Raspuns
#3
(Ultima modificare: 04-07-2016, 06:25 PM de catre: Ciprian Rosca.) -->
Cu acel camping se poate sa ai dreptate, se poate sa nu ai dreptate. Si oamenii  care-l conduc si administreaza pun o stea in plus la camping. Iar Mihai este un om deosebit si sufletist, jos palaria in fata lui. Este un interviu cu patronul campingului si nu despre prezentarea acestuia.

Recunosc, este un camping mic si modest, dar multi s-au simtit bine acolo.

Editarea revistei se face in functie de intalnirile clubului.
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, Ciprian Rosca a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • George
Raspuns
#4
Primul numar al revistei se poate viziona aici:
Revista ClubRV-RO Rulotisti din Romania nr. 1 ( aprilie 2016 )
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, Ciprian Rosca a primit Like de la 2 utilizatori
  • barsan.doru, George
Raspuns
#5
Nu vreau sa ma injure nimeni, dar cred ca ar merita o postare separata.
Bravo, fratilor !!!
Numai sms la 0728.116.868
[-] Pentru aceasta postare, George a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Lupu Ciprian
Raspuns
#6
Nu știu cine este George pt ca pe acest forum se permite orice nume chiar incomplet. Nu promovez camping Aviator chiar asa este, e adevărat ca e un loc modest însă omul a făcut ceva, începe ceva și se va dezvolta. Nu e reclama e o discuție cu un om care vrea pe viitor sa facă mai multe. MERITA încurajat pt atitudinea pe care a avut-o fata de noi, ne a ajutat sa organizam o întâlnire la Gura Dinam și s a înscris în Clubrv pt. a susține asociația si rulotismul fata de alți patroni aroganți cărora dacă le ceri o reducere nici nu te baga n seama. E un om de mare calitate. POATE CANDVA acel loc va deveni chiar cu adevărat un camping în adevăratul sens al cuvântului numai ca el acolo e chiriaș nu proprietar... Nu l.au lăsat sa facă chiar ce a vrut el și nici nu i au garantat ca l. lasa acolo încă 10 ani dacă face ceva investitii.

Trimis de pe Aplicația Tapatalk / mobile Sony Phone M4 Aqua
[-] Pentru aceasta postare, Lupu Ciprian a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Ciprian Rosca
Raspuns
#7
Ciprian, important este ca George e unul care apreciaza revista pe care ati facut-o, dar nu numai; in rest... un oarecare Wink

Poate ar fi de spus si ca, tot George, cand a postat pe forumul Club RV, n-a comentat regulile de acolo, indiferent ca i s-au parut ok sau nu Tongue
Numai sms la 0728.116.868
[-] Pentru aceasta postare, George a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • costica V.
Raspuns
#8
In orice casa in care intri trebuie respectate regulile gazdei, daca nu-ti place de gazda te duci la crasma si bei un sprit. Parerea mea.
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, Ciprian Rosca a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • costica V.
Raspuns
#9
Asta ziceam si eu...    Angel
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns
#10
Ok , inseamna ca eu sunt de vina . De acum nu mai  intru in conversatii decat cu persoane care au numele intreg sa stiu cu cine stau de vorba.
Pana una alta am plecat la spritz !  Tongue
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)