Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciprian RoscaRevista Rulotism in Romania
#1
(Ultima modificare: 04-11-2016, 08:23 AM de catre: Ciprian Rosca.) -->
De astazi, revista ”Rulotism in Romania” poate fi citita on-line la adresa http://rulotism.ro/ .
Citez:
"Se cuvine sa multumim catorva oameni (si entitati  care au contribuit - Dragos Astefanei- dadesign.ro, pentru ajutorul nepretuit in materie de aspect, Peti Luidort- caravanclub.ro, Ciprian Lupu- Asociatia ClubRV - clubrv.ro, Cristian Fugulin- Forum Despre Rulote - despre-rulote.ro."
Numai forumuri serioase Cool
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, Ciprian Rosca a primit Like de la 3 utilizatori
  • Cristi, Florin Smolnicki, Marius Rotaru
Raspuns
#2
Ne bucura aparitia acestei reviste! Salutam cu drag ceea ce vor sa faca cei ce au muncit la ea!

Felicitari!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#3
Misto revista, felicitari celor care au muncit la ea !

Sper ca numerele urmatoare sa fie cel putin la fel de interesante si sa justifice pretul abonamentului Smile
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns
#4
Felicitari initiatorilor acestui proiect.
Un lucru foarte bun. Se pare ca incet, incet intram in randul lumii civilizate.
Bravo.
Bravo

dorubarsan@yahoo.com
Raspuns
#5
(Ultima modificare: 04-11-2016, 12:00 PM de catre: Marius Rotaru.) -->
Frumoasa revista!
Bravo  celor implicati !  Salut cu palaria
mariusi_rotaru@yahoo.com
Skoda Octavia Scout + Hobby 460 UFe
Raspuns
#6
Va anunt pe aceasta cale faptul ca a aparut si numarul 2 al revistei, numar in care am publicat si noi cateva materiale. 

Citat:Autorulota integrata, semiintegrata, cu alcov sau un campervan? Aceasta este intrebarea la care revista Rulotism in Romania va ajuta sa gasiti raspunsul care vi se potriveste!
Turul Maramuresului in camper continua si in acest numar. Va tenteaza o excursie in acesta parte a tarii? Aflati acum mai multe despre zona Sigetu Marmatiei si Barsana!
Calatorind spre vest, una dintre primele opriri se poate face la Budapesta. Camping Haller este o locatie ideala pentru a vizita acest frumos oras sau doar pentru tranzit. Cititorii revistei tiparite pot profita si de reducerea de 15% la cazarea in camping, prin cuponul detasabil!

Puteti descoperi aici cateva pagini din revista, daca doriti sa faceti abonament (si va recomand, pentru promovarea si dezvoltarea acestei initiative!), o puteti face pe pagina rulotism.ro
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#7
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#8
A aparut ultimul numar, numarul 5 al acestei reviste! 

Pentru toti cei interesati sa achizitioneze abonamentul anual al acestei reviste - 6 editii + ghidul locurilor de campare, putem beneficia de o reducere la achiztionarea revistei pe baza codului "desprerulote"

Pretul abonamentului anual va fi astfel redus la 139.5 Lei.

Spor la cumparat si promovati rulotismul cat mai mult!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • SERGHEIDIN
Raspuns
#9
(11-16-2016, 11:22 AM)Cristi A scris: A aparut ultimul numar, numarul 5 al acestei reviste! 

Pentru toti cei interesati sa achizitioneze abonamentul anual al acestei reviste - 6 editii + ghidul locurilor de campare, putem beneficia de o reducere la achiztionarea revistei pe baza codului "desprerulote"

Pretul abonamentului anual va fi astfel redus la 139.5 Lei.

Spor la cumparat si promovati rulotismul cat mai mult!

Si cum pot contracta un abonament anual?  Sau cum pot cumpara ultimul numar ? De la cine?
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586
Raspuns
#10
Dan Casandroiu 0723625757
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)