Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiIesire cu rulota la Magureni 15-17 Aprilie
#1
Saptamana trecuta din motive de previziuni meteo n-am apucat sa mai iesim. Insa o facem saptamana asta, cine doreste sa fie alaturi de noi, este asteptat la Magureni.

Pentru mine va fi pentru prima data cand ies acolo, am sa postez la intoarcere o descriere a locatiei.

Cine se anunta?
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#2
(Ultima modificare: 04-13-2016, 11:02 AM de catre: Marius Rotaru.) -->
Pentru cine nu cunoaste locatia adaug coordonatele locatiei.

https://www.google.ro/maps/@45.0693692,2...6656?hl=en


https://www.google.ro/maps/dir/45.039094...,13z?hl=en

Daca aveti nevoie de indrumare nu ezitati sa sunati la numarul din semnatura.
mariusi_rotaru@yahoo.com
Skoda Octavia Scout + Hobby 460 UFe
Raspuns
#3
Arata super pe streetview. Din pacate am bucataria demontata si nu stiu daca reusesc sa o reasamblez asa repede.
Raspuns
#4
@Marius Rotaru mai ai pozele facute de tine pe undeva la indemana?

Drumul care se vede in poze se infunda, deci nu trec masini prea multe pe acolo.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#5
cristi cu Yeti nu te mai intereseaza ca se infunda.
Raspuns
#6
A, nu e vorba de asta, doar ca sa nu crezi ca e locatia la drum. Ea e la drum, dar drumul nu este circulat!

Normal, cu Yeti ma doare in basca Smile
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#7
(Ultima modificare: 04-13-2016, 01:28 PM de catre: Marius Rotaru.) -->
Poze am doar acasa. Locatia e ok, doar sa nu fie vreo sarbautoare   Sa bem  nationala ca se umple de grataragii si boxe cat dulapul. Apa e la 1-1.5 Km.
Adica este un paraias peste drum, dar pentru apa potabila trebuie sa te aprovizionezi de la 1 Km.
mariusi_rotaru@yahoo.com
Skoda Octavia Scout + Hobby 460 UFe
Raspuns
#8
[Imagine: GI6Au0wl.jpg]

aici ar fi o locatie buna .... in spate chiar linga padure ... intrarea se face un pic mai in spate si se trece prin apa, dar e foarte mica .... partea nasoala este ca aici mai vin localnici care joaca fotbal si altele pentru ca e o zona foarte dreapta si destul de mare ca si suprafata ....

[Imagine: o5JDrTbl.jpg]
[Imagine: EfjzlTIl.jpg]

astea doua sunt mai mici si mai potrivite pentru 3-4 rulote si cam atat ....
numai ca sunt cateva echipaje din bucuresti care vin saptamanal, vinerea in jurul orei 18, echipaje care prefera aceste 2 locuri ....

mai stiu si altele dar nu sunt accesibile cu rulota
flavius_ivan@yahoo.com
Citroen C4 1.6 hdi 110 cp
Rapido Confort caravana pliabila
0744382789
I Love Camp
Raspuns
#9
Multumim pentru detalii, trebuie sa iti marturisesc ca nu cunosc locatia, dar ne orientam la fata locului.

Chiar daca mai sunt rulotisti, nu e o problema, sunt chiar colegi de-ai nostri, daca nu ma insel!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#10
atunci ne vedem duminica dimineata .... ma orientez dupa skoda, audi si megan .... daca nu va gasesc abia atunci o sa te sun ....
flavius_ivan@yahoo.com
Citroen C4 1.6 hdi 110 cp
Rapido Confort caravana pliabila
0744382789
I Love Camp
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service