Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciprian Rosca16-20.06 Intalnirea Nationala a rulotistilor ClubRV- de Rusalii
#1
(Ultima modificare: 05-06-2016, 01:29 PM de catre: Ciprian Rosca.) -->
Incepand de joi 16 iunie si pana luni 20 iunie ( luni fiind zi libera ) , de Sfintele Rusalii ca in fiecare an , Asociatia ClubRV organizeaza :Intalnirea nationala a proprietarilor de rulote si autorulote din Romania si Adunarea Generala a Asociatilor.

La aceasta intalnire sunt invitati toti rulotistii din Romania si din Europa (vor fi si cateva echipaje si din EU).
Se poate inscrie oricine in limita locurilor disponibile , campingul avand aproape 100 de locuri , parcele , prize , tot ce trebuie inclusiv dusuri cu apa calda , masina de spalat... net wi fi .

Vampirecamping din Bran este unul de talie internationala cu parcele separate de gard viu .

NU se mai impune de data aceasta , regula masinii scoase afara din camping pt. ca este spatiu destul iar la strada NU este loc .

Tariful negociat pt. toata lumea prezenta este 40 ron + 10 ron curent optional , 2 persoane masina rulota.
Pt. pers suplimentare in rulota de la 14 ani in sus se va achita pt fiecare cate 10 ron/zi.
Curentul este limitat la 6A adica un max de consum de 1000-1200w dupa care va sare siguranta individual doar unde va conectati dvs .
Exista 80 de prize separate cu sigurante separate , parcele mari , iarba tunsa impecabil.
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
[-] Pentru aceasta postare, Ciprian Rosca a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns
#2
M-am inscris, pe ClubRV. Cine nu are cont acolo, o poate face aici, fara probleme, avem grija sa ne numaram impreuna!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Florin Smolnicki
Raspuns
#3
Numa' sa nu ne numaram precum steagurile lui Caragiale! Smile
mariusi_rotaru@yahoo.com
Skoda Octavia Scout + Hobby 460 UFe
Raspuns
#4
Nu conteaza numaratoarea, sa fim, zic! Vedeti ca eu stau pana pe 21 inclusiv (ALL INCLUSIV!!!)
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#5
Cine nu are cont pe ClubRv sa se inscrie aici si il voi inscrie eu pe tabelul participantilor.
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
Raspuns
#6
Ciprian, pentru cei ce stau mai mult, se aplica alt tarif? Eu as vrea sa stau pana pe 21. Multumesc!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#7
Salut Ciprian,

Eu as vrea sa stau de pe 14 pana pe 22.

Zi usoara.
Raspuns
#8
(Ultima modificare: 05-06-2016, 04:11 PM de catre: Ciprian Rosca.) -->
Se poate.In perioada de 16-20 se plateste tariful negociat ,inainte si dupa tarifele afisate de camping pe siteul lor.
Pentru tariful negociat trebuie sa te trec pe tabelul participantilor care va sta la poarta.
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
Raspuns
#9
Si eu care voiam sa ma dau bine pe langa tine, Ciprian... 
Gata-gata sa platesc si cotizatie pt asa tarife la Vampire...  sa ma votez, inregimentez, parafez, prezidez...

Lasand gluma, chiar imi pare rau ca nu pot veni.  Suna tare bine !
Ala va fi weekendul sotiei, care naseste in urmatorul...
Bisericim, probam, degustam.... uuuuf!!!!
Numai sms la 0728.116.868
[-] Pentru aceasta postare, George a primit Like de la 3 utilizatori
  • Bogdan Ploiesteanu, Ciprian Rosca, costica V.
Raspuns
#10
George lasa vraja. Probeaza un weekend mai devreme. In weekend-ul cu Rusaliile majoritatea nu lucreaza, nu stiu ce vei proba. Daca vrei poti! Adiblas torsion
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)