Chestionar: Unde mergem in acest w-end?
Offcamping Magureni
100.00%
3 100.00%
Camping Muddyland
0%
0 0%
Camping Cotofenesti
0%
0 0%
Offcamping Doftana
0%
0 0%
Total 3 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]




Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiIesire cu rulota 13-14-15 Mai
#1
Salutari dragi colegi!

Daca vremea permite si ne permite, in acest w-end propun o iesire. Unde? Nu am hotart inca, de aceea va propune un chestionar. Variante:

1. Offcamping Magureni - zona de deal, se campeaza in soare pana in orele 16:00, o mica apa curgatoare in zona, se campeaza destul de ok, se pot face plimbari pe dealuri, am vazut si caprioare.
2. Camping MuddyLand - Buzau - la Vulcanii Noroiosi
3. Camping Cotofenesti - Zona de deal, 20 RON/Zi curent, apa, + 5 lei la finalul sederii pentru gunoi.
4. Offcamping Doftana - Intr-o zona monana, un platou/poineita, cam frigut in zona asta a primaverii, am fost in acest w-end. Este un rau, avem langa locul de campare un izvor pe care trebuie sa-l amenajam putin cu o teava, apa se poate folosi pentru spalare, fara probleme (Din izvor). Nu are debit prea mare, dar de ne descurcam. Repet, este cam frig dupa gustul meu, depinde si cum e vremea!

Votati, scrieti ce ati votat si sa vedem cine vine!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#2
Am votat Magureni pentru ca mi-este aproape, e un loc frumos, iar daca nu e foarte cald e o alegere buna!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#3
Cred ca vin si eu cu alti 3, vedem vremea.
Rog trimite in pv cum ajung ....

Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
Raspuns
#4
Sorin, locatia este aici!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#5
Ok, gata am vazut daca vremea si timpul permit, vom venii si noi de vineri seara ..

Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
Raspuns
#6
Te asteptam. Vezi ca acolo nu prea e semnal, sa te pregatesti pentru asta!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#7
Daca vremea e buna, posibil sa venim si noi.
Nu promitem dar incercam.
I Love Camp

dorubarsan@yahoo.com
Raspuns
#8
Te asteptam cu drag!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#9
Ieseala s-a terminat. Vreme frumoasa, putin ploioasa, dar in momentele in care noi oricum am tras un pui de somn. Am facut si foc de tabara, am si glumit, am si ras, am si inchegat prietenii.

Va multumesc pentru participare, cand puteti astept un wetransfer cu pozele facute pentru a le publica pe facebook!

Si alta data!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Emil
Raspuns
#10
Si, dupa cum am promis, am adaugat pe Facebook si cateva poze. Vedeti albumul de la aceasta ieseala a rulotistilor Smile
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Like de la 4 utilizatori
  • Ciprian Rosca, George, petre scolareanu, Radu Budisteanu
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service