Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciprian RoscaOferte, propuneri, idei pentru concedii
#1
Unde mergeti in concediu,vara aceasta?
Cine vine cu propuneri, oferte, idei? Eu va astept. Si sper ca nu numai eu!
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
Raspuns
#2
Ciprian, eu in vara asta am 3 saptamani de concediu in care doresc sa fac un traseu cu rulota in spate. Nu stiu unde, nu am decis, dar as vrea:

Ploiesti - Mare - Ploiesti (pentru realimentare)
Ploiesti - Bucovina  - Ploiesti (la fel)
Ploiesti - Vest sau spre Portile de Fier - Ploiesti.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#3
In trei saptamani ai timp sa faci acest traseu.Pentru Bucovina sa iei legatura cu Florin Smolnicki.Asta te face bucovinean cu acte in regula. Tongue
Telefon : 0741015477
Email : cprohome@yahoo.com
Raspuns
#4
Asa mi-a promis. Cand ma voi decide la un traseu si voi definitiva si perioada, am sa public, poate intalnesc ceva colegi pe traseu!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#5
Planuri principale am cam 2 . De Rusalii un we prelungit  la CAmping Meduza - Eforie Nord si inceputul lui August 2 saptamani in Turcia la Semizcumocamp - Silivri , cei interesati putem dezvolta , oricum in perioada corespunzatoare voi deschide topicuri de agitare a spiritelor .
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#6
Salutare,
La sfarsitul lui mai sotia vrea o saptamana la salina la Praid cu rulota, iar eu mai vreau o saptamana la mare prin august, septembrie tot cu rulota. Pana atunci vedem...
Cristian Popa-Diaconescu
cristianpopadiaconescu@yahoo.com
--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
tel: 0763603529
facebook: Cris Tica
Raspuns
#7
Pai deci:
Dorule, si noi mergem la Semizkum la inceputul lui august. Da' lasa naibii agitarea... sa nu stresezi lumea.
Cumnate, dezvolta un pic aia cu inceputul lui mai. Atunci pica Pastele, pe care sigur nu-l fac cu rulota. Dar 2-3 zile as sta la Praid.

Trimis de pe al meu SM-G901F folosind Tapatalk
Numai sms la 0728.116.868
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service