Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiVigneta Ungaria
#1
Salutari, aveti idee daca pentru Ungaria este necesara achizitia de vinieta si pentru rulota?
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#2
Cristi , intreaba la o statie peco MOL , ei elibereaza Vignete pentru HU , deci cred ca iti pot da un raspuns corect .
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#3
http://vigneta-ungaria.ro/ 
citind aici, nu exista vigneta special pentru rulote ...
flavius_ivan@yahoo.com
Citroen C4 1.6 hdi 110 cp
Rapido Confort caravana pliabila
0744382789
I Love Camp
Raspuns
#4
Da, dar aici vad ceva despre rulote. Poate cine a iesit din tara cu rulota ne poate spune ceva cert, tind sa cred ca nu e, dar... nu se stie.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#5
Poi simplu = D1

ansamblu masina +remorca cu greutate mai mica de 3500 kg .
ea - Iubitule , peisajul asta ma lasa muta !
el - Perfect , campam aici !!!!

0723553334 - Doru 
Raspuns
#6
(07-10-2017, 11:29 AM)Cristi A scris: Da, dar aici vad ceva despre rulote. Poate cine a iesit din tara cu rulota ne poate spune ceva cert, tind sa cred ca nu e, dar... nu se stie.

U-ul de acolo, daca te uiti la ceea ce ti-am dat eu, se refera la remorcile categoriilor D2 si B2 .... tu te incadrezi la D1
flavius_ivan@yahoo.com
Citroen C4 1.6 hdi 110 cp
Rapido Confort caravana pliabila
0744382789
I Love Camp
Raspuns
#7
Am inteles perfect. Multumesc!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#8
La masina ta nu trebuie. Trebuie D2 la cele care au 8 locuri sau cele care trec in ansamblu de 3500 kg.
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

Raspuns
#9
Multumesc, am inteles, o sa imi iau de la benzinaria MOL inainte sa plec cu cateva zile, pe o luna, stau 3 saptamani.
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
Raspuns
#10
Acu am ajuns de la Balaton, mai mic de3,5t iei doar pt masina in orice MOL sau Petrom. Daca iesi pe Nădlac este chiar inainte de iesire si imediat dupa la shell . Drum bun

Trimis de pe al meu SM-T113 folosind Tapatalk
Raspuns


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)