Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MarioAntifurt Maypole pentru rulota, remorca sau platforma
#1
Antifurt marca Maypole pentru cupla de remorcare.
Pretabil pentru orice model de cupla, normala sau antibalans, protejaza impotriva cuplarii pe cuiul de la carlig.
Poate fi folosit la rulota, remorca sau platforma auto,impiedica furtul acestora.
Set format din dispozitivul antifurt, cheie pentru fixarea dispozitivului in interiorul cuplei si butuc cu cheie care impiedica accesul la sistemul de fixare.
Principiul de functionare este marirea dimensiunii in interiorul cuplei de remorcare si apoi protejarea dispozitivului cu un butuc special cu cheie care impiedica accesul la mecanismul de blocare.  Pret 120 lei, telefon 0756840837.
[Imagine: II8KqPz.jpg]
[Imagine: faKJJLj.jpg]
[Imagine: vi8pK5V.jpg]
[Imagine: 5zkjlql.jpg]
[Imagine: SemMBeS.jpg]
[Imagine: rg028A4.jpg]
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

#2
Aceasta marca nu mai este disponibila. Disponibil model identic dar alta marca.
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

#3
Il inchid? Sau il mai las?
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
#4
(Ultima modificare: 04-24-2016, 08:41 PM de catre: George.) -->
Mai lasa-l...  Wink
Are omul alta marca.
Numai sms la 0728.116.868
#5
Poze cu modelul nou.
[Imagine: w6X77Ba.jpg]
[Imagine: d3jXEfQ.jpg]
[Imagine: 3rDIIr3.jpg]

[Imagine: PUyP7if.jpg]
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

#6
Asta e mai ieftin, nu ?
Numai sms la 0728.116.868
#7
Nu George este la acelasi pret, tu poti sa il cumperi de pe  `ecamp` ca au pret pentru tine.
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

#8
(Ultima modificare: 04-24-2016, 09:44 PM de catre: George.) -->
Mario, felicitari pentru ideea excelenta !

Crezi ca ar fi corect si util pentru membrii si cititorii acestui forum ca cineva sa le prezinte oferta din diverse magazine, pentru fiecare produs pe care il vinzi tu ?  

Asta te poate ajuta si pe tine, ar putea fi un fel de benchmarking, ca sa vezi cum stai fata de piata - numai sa ne spui daca tu vinzi cu TVA si platesti diverse dari ca impozit,  depozit, CAS, Cass, etc... sau nu - ca sa putem compara mere cu mere (ca altminteri, oricum nu se poate compara nou cu vechi, dar aici deja e o treaba subiectibva)

Vreun coleg sau chiar eu, am putea face cu drag acest efort, daca chiar insisti...
Numai sms la 0728.116.868
#9
Da George spre surprinderea ta platesc dari la statul nostru scump si drag daca te ajuta cu ceva.  Nu sunt platitor de TVA sau nu inca. Tu platesti pentru ce vinzi pe internet? Poti face si cautarea sa vezi diferentele de pret ca tot te bate rau grija ce vand eu si cu ce pret. Poate mai vad si eu cum sta piata sa stiu daca mai scumpesc ceva produse. Big Grin
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

[-] Pentru aceasta postare, Mario a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • George
#10
Pai, atunci ajutorul meu nu poate fi decat binevenit, si imi face placere sa fiu de folos tuturor !

Eu vand lucruri folosite sau nu, care nu imi mai trebuie, cumparate de mine cu factura, dar le dau mult sub pretul de achizitie sau de magazin.
Banuiesc ca si tu faci la fel, nu-i asa ? 

Smile
Numai sms la 0728.116.868


Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service